American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Tulge mööda vererada..

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:26 am

"Miks imelik?" küsis mees naerdes. Ta avas välisukse.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:29 am

"Ma ei tea.. Veider on mõelda, et õpetajatel on väljaspool kooli ka mingi elu," muigas Joseph. "Tead, ma tunnen end tõsise eidena juba," mainis ta uksest välja astudes.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:33 am

"Minu meelest oled sa küll täitsa lõbus," muigas Josh parkla poole astudes. "Me pole veel tuttavadki ja juba oled sa nõus minu poole tulema. Mu nimi Joshua," lausus mees.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:36 am

"Kui sa oleks mind ära vägistada tahtnud, oleks sa seda juba teinud," sõnas Joseph rahulikult. "Nii et mis mul karta," muigas mees. "Mina olen Joseph."
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:42 am

"Kooli territooriumil on kaamerad," mainis mees rahulikult ja võttis oma autolt signa maha. "Ja sa võid jooksu pista," lisas ta kavalalt muiates. Ta avas Joshile ukse. See jättis nüüd küll kaamera lindile hea videomaterjali.

OT: Joshi auto siis:

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:43 am

"Miks sa arvad, et ma vastu puikleks?" muigas Joseph ja istus autosse. Nagunii oli ta paras eit juba, mis seal enam vinguda..
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:48 am

Josh lükkas autoukse kinni ja sammus siis enda ukse juurde, mille ta avas ja sisse istus. "Siis ma löön su lihtsalt maha ja võtan siis. Ainult kahte sorti mehed mind erutavad," muigas mees ust kinni tõmmates ja turvavööd kinnitades. Joshua käivitas auto ja sõitis parklast välja.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:02 am

"Või nii.. No sellisel juhul ma eelistan joosta ja vastu hakata ja puha. Nii oleks ka igav, kui ma oimetu oleks," muigas Joseph. Teda ennastki üllatas, kui rahulikult ta suutis sellist vestlust aretada. eriti arvestades seda, et Joshua akadeemias õpetaja oli.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 4:39 pm

"Jah, kui sa vastu hakkad, on tunduvalt põnevam," muigas Josh mööda tänavaid edasi sõites.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:23 pm

Joseph muigas lõbusalt ja viis siis pilgu Joshile. "Huvitav, kas siin akadeemias mõnd sirget kutti ka on," sõnas ta mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:28 pm

"See on kunstiakadeemia. Ma leian, et see oleks veider, kui siin tõesti oleks mõni sirge kutt," vastas mees lõbusalt muiates. "Aga ma kardan, et direktor küll mehi ei vaata," lisas ta siis.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:31 pm

Joseph naeris kergelt, viies pilgu tagasi teele. Lihtsalt juhuks kui tal keset ööd vaja pooloimetuna koju roomata, et ta siis teaks, kuhu minna.. "Kardad?" kordas Josh muiates. Urr..
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:38 pm

"Kartma on vale sõna," lausus Josh mõtlikult. "Kahjuks?" pakkus ta alternatiivi välja.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:41 pm

"Üü.. Meeldib sulle?" muigas Joseph. Kui nüüd mõtlema hakata, siis ega sellel direl viga küll midagi polnud jah. Täitsa pandav.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:52 pm

"Me oleme vanad sõbrad. Sellise pilguga ma teda ei vaata," muigas Josh. "Aga ma ei ütle kunagi ei võimalusele kabistada kuuma kutti," lausus mees.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:55 pm

"Kes ütleks," muigas Joseph, viies pilgu tagasi Joshile. Alles nüüd hakkas ta mõtlema, kui huvitavaks see õhtu veel kujuneda võis.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 5:58 pm

"Mõni sirge mees," pakkus Josh endiselt muiates.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:03 pm

"Või lesbi," lisas Joseph muiates. "Tegelikult on kõik bid. Keegi pole täiesti sirge."
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:15 pm

"Mina tean kindlalt, et ma pole bi," muigas Josh ja keeras enda maja alla parklasse. Auto parkinud, väljus ta masinast.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:17 pm

"Naised üldse ei tõmba?" küsis Joseph veidi üllatunult ja astus siis samuti autost välja, lükates ukse kinni.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:21 pm

Josh raputas pead: "ma näen neid ainult sõpradena." Ta pani autole signa peale ja astus siis lifti juurde.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:24 pm

"Hmm.. Huvitav," nentis Joseph mehele järgnedes. "Ja oled alati näinud?"
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:28 pm

"Jah," noogutas Josh. Lift jõudis alla ja selle uksed avanesid. Mees astus sisse ja ootas, kuni Joseph seda sama tegi. Siis valis ta enda korruse ja lift sõitis üles.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:30 pm

"Veel huvitavam," muigas Joseph samuti lifti astudes. "Ma juba kujutan ette, kui pettunud kõik keskkooli plikakesed olid, et sa neid ei tahtnud."
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 EmptyEsm Jan 24, 2011 6:38 pm

"Aga mõtle, kui õnnelikud kõik kutid olid," muigas Josh eirates komplimeti, mille noormees talle teinud oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tulge mööda vererada..   Tulge mööda vererada.. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Tulge mööda vererada..
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kooli territoorium :: Kooli park-
Hüppa: