American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Getting serrious again

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:13 pm

"Ta ei teinud midagi, ma nõustusin vabatahtlikult," lausus tüdruk külma rahuga. Kui direktor neile aga vahele astus, oleks Zooey omale hea meelega vastu otsaesist lajatanud. Will ei teadnud mida ta teeb. Joshist ei saanud hetkel oodata, et ta lihtsalt rahuneb ja mõtleb selge peaga. Ta oli juba ärritunud. Ja Willi karm käitumine kindlasti ärritas kutti veel rohkem. Tüdruku süda hakkas puperdama. Ta ei tahtnud ju et nad kaklema ka läheks.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:17 pm

"Kohe täitsa hea meelega nõustusid, jah? Muidugi.." sõnas Joseph sarkastiliselt. "Ja sina.." lausus ta pilku direle viies. Kurat, kui hea meelega oleks ta mehele virutanud, aga nii palju mõistust tal veel oli, et end tagasi hoida. Esialgu. Zooey seisis siiski mehe selja taga. "Sina hoiad mu õest eemale. Arusaadav?"
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:24 pm

"Ei hoia," sõnas William kindlalt. "Zooey kannab minu last ning ma kavatsen nii tema kui lapse eest hoolitseda," lausus mees rahulikult. "Ma saan aru, miks sa vihane oled, aga sul on aega küll ja küll mulle tappa anda. Praegu vajab Zooey sinu tuge. Sa oled ta vanem vend. Käitu vastavalt."
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:27 pm

Zooey ohkas, jälgides Willi selja tagant iga Joshi reaktsiooni. Ta tundis, kuidas ta pea ringi hakkab käima. Tüdruk istus diivanile ja sulges silmad. Tema ei jaksanud ka võidelda koguaeg. Will oli mõistlik mes. Ehk nad ei lähe kaklema.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:31 pm

"Saad aru?" kordas Joseph taas ärritudes. "Mõni perversne vanamees on su õe ka rasedaks teinud või?" käratas mees. Hetkega ta emotsioonid aga pöördusid ja Josh sammus õe juurde, istudes ta kõrvale diivanile. "Anna andeks," sõnas mees vaikselt. Kurat, alati pidi ta ka ärrituma ja Zooey pidi kõige eest hoolitsema.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:36 pm

Will eiras kõiki solvanguid, viies siis pilgu samuti selja taha, kus Zooey alles seisnud oli. Mees istus neiust teisele poole diivanile, viies pilgu siis vilksamisi Josh'ile. Ei tea, kas tasus oma õnnega mängida küll, aga siiski võttis ta õrnalt Zooey käest kinni. Parem harjugu ära selle vaatepildiga.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:43 pm

"Lõpetage, palun," anus tüdruk silmi avades. "Ma ei jõua sellega ka veel tegeleda, kui te tülitsete. Mul on teid mõlemaid vaja," lausus ta kindlalt. Jah, tal oli päris kindasti neid mõlemaid vaja, kui nad ta vanemate juurde lähevad. Oh jumal, mis seal veel saama hakkab.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:51 pm

Joseph hingas sügavalt sisse ja välja, viies vaid korraks pilgu dire ja enda õe kätele. "Ema ja isa löövad su maha," sõnas mees mornilt. "Ei.. Nad löövad sinu maha," täpsustas ta pilku direle viies. "Sinu panevad nad viie luku taha kinni," lisas ta Zooey'le.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 10:53 pm

"Nad ei löö kedagi maha," sõnas Will kindlalt, kuigi ausalt öeldes ta enda saatuse osas kuigi kindel polnud. "Ja me oleme mõlemad sul olemas ja aitame sind," lisas mees naeratades. Tundus, et Joseph oli vähemalt praeguseks rahunenud. Raudselt peksab ta kuskil nurga taga veel läbi.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:02 pm

"Ma tean," lausus Zooey vaikselt ja hammustas oma alahuult. "Mida ma teen?" küsis ta Joshile silma vaadates. Nagu ta vend teaks täpselt, kuidas oma vanematele oma rasedusest teatada. Samas Josh oli enne ka igasugu sigatusi korraldanud. "Ma tean," säras Zooey järsku. "Me lähme sinna. Kõik koos ja siis ma ütlen hästi kiiresti, et olen direktorist rase ja enne, kui nad reageerida jõuavad, ütled sina, et oled gei," pakkus Lily nüüd välja ideaalse lahenduse. Noh, vähemalt tema ja Willi jaoks.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:06 pm

"Valetada pole ka mõtet," nentis Josh, kuigi ta pidi tunnistama, et see mõte lipsas ta peast läbi küll. Tüdruku geniaalse idee peale, turtsatas mees üpris lõbusalt. "Mina olen täitsa nõus. Papsi saaks sedasi õnge isegi. Aga emale see küll ei mõjuks," arvas Josh.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:08 pm

Ka Will muigas, olles siiski pingsalt mõttes. Tema jaoks polnudki tüdruku vanematele teatamine kõige hullem osa. Mehe mõtted olid hoopis mujal. "Aga kui sa ütleksid kõigepealt, et sa oled rase? Ja siis lased neil natuke rahuneda ja.." pakkus Will, jättes oma lause poolikuks. Ta ise plaanis ju kaasa minna. Mis tekitaks küsimusi. Ja esimene küsimus oleks nagunii lapse isa kohta. Nii et see vast midagi ei päästaks. "Loodame parimat, aga valmistume halvimaks," sõnas Will viimaks.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:11 pm

"Aga sa oled ju," mossitas Zooey. Ta oli ise näinud, kuidas ta vend Ryderiga ameles. "Me saame seda tõestada ka," lisas tüdruk. Jaa, puhketoas olid kindlasti kaamerad.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:17 pm

"Esiteks. Ma olen bi," sõnas Joseph muiates, mõte korraks Joshuale liikudes. Noo.. Väga palju ühele poole kalduv bi. Siiski. "Ja pealegi.. Nad oleks sedasi lihtsalt topeltshokeeritud ja see võib palju hullem olla."
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:22 pm

"Teed enne kenasti kokkumonteeritud video Joshist ja Chrisist ja reklaamipausil teatad, et sa oled rase?" muigas Will. Zooey oli sedasi mossitades nii armas ja mees pidi end tagasi hoidma, et teda mitte suudelda. Siis oleksid küll vist rusikad käiku läinud..
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:26 pm

"Jah," lausus Zooey. Aga miks mitte? "Sa pead nagunii neile oma eelistustest ükskord teatama. Siis kui sul püsisuhe mõne kutiga tekib näiteks," teatas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:28 pm

"No kui sa tahad, siis mina olen valmis proovima," sõnas Joseph. Zooey oli alati see pesamuna olnud, temaga olid nad arvatavasti karmimad. Eriti arvestades seda, et Joseph polnud direktorist rase. "Kuule, kas see seadusevastane pole või midagi? Teie kaks ma mõtlen.." küsis mees järsku, kulm kortsu tõmbumas.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:31 pm

"Päris seadusevastane mitte," sõnas William mõtlikult. "Ülimalt ebaeetiline küll. Arvatavasti laseb Smith komisjonil mind hinnata. Kui ma otsustan siia jääda."
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:35 pm

"Sind lastakse lahti?" ahhetas Zooey. "Kas kuidagi teisiti ei saa? Äkki sa räägid Smithiga näost näkku või midagi," arvas tüdruk. See oleks äärmiselt ebaaus, kui Will lihtsalt lahti lastaks.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:38 pm

"Lõpptulemus on see, jah," sõnas Will. "Ma kas lahkun ise või räägin Smith'iga ja temal ei jää muud üle kui komisjon kokku vedada ja siis esitatakse mulle hunnik küsimusi, mis viivad sellesama tulemuseni, et jah.. Mind lastakse lahti," selgitas mees pisut täpsemalt. "Ma arvan, et nii oleks sulle kergem ka. Nagunii hakkavad igasugu kuulujutud levima. Pole vaja, et igakord, kui sa mõne töö eest viie saad, hakkaksid kõik rääkima, et see oli ainult seetõttu, et mina olen direktor."
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:41 pm

"Aga mis siis edasi saab?" küsis Zooey pilku Willile viies. Mida mees tegema hakkab?
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:43 pm

"Tal on õigus," sõnas Joseph kindlalt. Tema küll nendest asjadest midagi ei jaganud, aga noh.. Kuulujuttudega oli ta kokku puutunud küll ja inimesed võisid ikka väga õelad olla.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:45 pm

"Ära minu pärast muretse. Küll ma leian mõne muu töökoha," sõnas Will naeratades. Arvatavasti küll mitte enam direktori kohal, pärast kui see uudis teiste koolide kõrvu kuuldub, aga tal oli kõrgharidus ka muusikas.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:52 pm

Zooey ei osanud edasi midagi teha. Ta hoidis oma teist kätt kõhul ja viis pilgu aknast välja. Tüdruk ei kujutanud ette, mis edasi saama hakkab.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 EmptyTeis Veeb 15, 2011 11:54 pm

"Kui kaugel su rasedus on?" küsis Joseph pilku õe kõhule viies, justkui arvates, et sealt on midagi paista juba. Veider mõelda, et ta saab nüüd onuks. Veel veidram, et tema pisiõde saab emaks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Getting serrious again - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Getting serrious again
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kooli juhtkond :: Direktor-
Hüppa: