American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Getting serrious again

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:13 am

"Täiesti lõpp. Ja ongi nii?" sõnas Will ikka tõsiselt üllatunult. No selliste faktidega Josh muidu täppi poleks pannud. "Kuidas see veel juhtus, et te kaks koos lõpetasite?"
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:17 am

"Ta jootis su täis?" küsis Zooey kulme kortsutades. "Või sa käidki joomas niimoodi suvaliste juures?" küsis tüdruk pahaselt. Okei, ta pigistas oma suu kinni. Vale koht, kus nokkima hakata.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:21 am

"Ei, ta ei jootnud mind täis, preili ma-saan-direktoriga-lapse," turtsatas Joseph. "Ma jõin kaks klaasi. Ja ma tahtsin üldsegi juua sellepärast, et Chris saatis mu pehmelt öeldes pikalt, pluss veel Ryan läks kallale mulle. Joshua leidis mu trepilt end haletsemast ja noh.. Nii see läks."
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:24 am

"Ouou.. Ei lähe jälle tülli siin keegi," sõnas William rahustavalt ja ohkas siis. "No see kõlab juba rohkem Joshua moodi. Ikkagi.. raske uskuda."
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:26 am

"Chris saatis su pikalt?" küsis Zooey nüüd lohutavalt. Ta keskendus täiesti valedele asjadele koguaeg.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:30 am

Joseph naeris kergelt, istudes siis teisele toolile, mis dire laua ees oli. Ja nüüd kui keegi sisse oleks sadanud, oleks olukord täitsa tavalisena tundunud. Veider iseenesest. "Jah, ta saatis mu pikalt. Või sa arvasid, et me oleme seni kolmekesi tema ja Ryaniga lõbutsenud?"
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:36 am

"Ma ei tea, mida ma arvasin," pomises Zooey pilku aknast välja viies. "Ja kui tõsine teil see asi selle kunstiõpetajaga on?" küsis tüdruk pilku vennale viimata.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:40 am

"Ega sa ei solvunud nüüd?" küsis Joseph kulme kortsutades. Kurat neid rasedaid naisi teab.. Hormoonid ja puha. "Ma.. Pole kindel. Mulle meeldib temaga olla ja praegu sellest piisab, nii et ma ei hakka ülemäära midagi kuskile juurde mõtlema."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:43 am

"Nii, et ta on tore jah," viis õde nüüd pilgu vennale. Ta polnud kindel, kas ta oli solvunud.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:46 am

"On. Väga tore," sõnas Josh veidi kahtlevalt. See lause kõlas Zooey suust öelduna kuidagi.. kahemõtteliselt.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 5:51 am

"Ma lihtsalt ütlen, et ta ei pruugi asja kuigi tõsiselt võtta, kui ta alles oma kihlatu kaotas. Võib-olla ta peab sind vahepalaks lihtsalt," lausus tüdruk hoolivalt.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 8:31 pm

"Ja kes ütles, et mina seda tõsiselt võtan?" sõnas Josh tõrksalt. Nüüd arvasid kõik, et ta ajas sõrmusega kõiki mehi taga? Nagu tema ei oskakski niisama lõbutseda..
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 8:39 pm

Zooey ohkas ja viis pilgu direktorile. Ta ju ainult tahtis aidata. Kas seda oli siis palju palutud. Jälle tikkusid pisarad tema silmadesse. Ikka väga hale oli rase olla. Tüdruk pööras oma pilgu eemale.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 8:49 pm

Will oli seni paremaks pidanud õe-venna vestlusesse mitte, sekkuda, kuigi tal oleks nii mõndagi olnud vahele öelda. Nüüd tõusis mees oma toolilt ja sammus Zooey juurde, vajutades ta põsele musi. "Ära ole oma õega nii karm. Ta püüab lihtsalt veel üht murtud südant ennetada," sõnas Will veidi pahast pilku Joshile viies.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 8:55 pm

Zooey põimis oma käed ümber Willi kaela ja surus oma näo vastu mehe õlga.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 8:57 pm

"Palun vabandust," sõnas Josh ohates, jäädes siis taas aknast välja põrnitsema. Talle lihtsalt ei meeldinud, kui Zooeyl õigus oli. Kui tal endal õigus oli.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:01 pm

Will naeratas endamisi, põimides käed ümber Zooey pisikese keha. Ai, kuidas talle meeldis tüdrukut enda kaisus hoida.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:06 pm

Ja Zooey'le meeldis Willi kaisus olla. Nii hea ja turvaline oli seal. Ta hingas sisse mehe meeldivat lõhna. Huvitav, mis lõhna mees kasutas?
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:11 pm

"Ma lähen otsin ka kedagi, keda kaisutada siis!" teatas Josh solvunud toonil, tõustes püsti.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:14 pm

"Joshual peaks tund olema minu teada," sõnas Will kerge muigega, 'kõndides' sõrmedega mööda Zooey selga.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:17 pm

Zooey naeratas, süvenemata meeste vestlusesse ja keskendus lihtsalt endale ja Willile. Selline nende perekond siis olema hakkabki? Issand, nad on ju perekond nüüd.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:20 pm

"No siis.. Otsin kellegi teise. Sedasi see lõbutsemine ju käib," sõnas Josh trotslikult, lahkudes siis kabinetist.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:26 pm

Will avas juba suu, et midagi veel öelda, kuid ei hakanud siiski. Mis kasu sellest oleks olnud, kui ta oleks Joshi veel rohkem Joshuasse armuma pannud, seletades, kui tore mees tegelikult on ka? Keeruline. Will koondas nüüd kogu oma tähelepanu Zooey'le, naeratus taas huulile ilmumas. Nii hea oli lihtsalt kellegagi jälle koos olla. Kui Zooey üldse tahtis seda.. Äkki ta tahtis, et Will ainult lapse jaoks olemas oleks, samas kui ta ise endale kellegi teise otsis? Kurat..
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:44 pm

Zooey tõstis oma pilgu ja vaatas Willile silma. "Kas ma kolin sinu juurde?" küsis ta. Veider oleks ju ühikas edasi elada.
Tagasi üles Go down
William Taylor
Admin
William Taylor


Postituste arv : 1458
Join date : 15/06/2009
Age : 31
Asukoht : Türi

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Direktor Taylor, Will
Vanus: 32
Parim omadus: Õiglane

Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 EmptyKolm Veeb 16, 2011 9:47 pm

"Kui sa tahad, siis muidugi," sõnas Will, kortsutades kohe enda lause üle kulme. See kõlas küll väga osavõtmatult. "Ma pean silmas seda, et.. Kui sa tahad minuga olla. Mitte lihtsalt seda, et ma lapse jaoks olemas oleksin. Sest mina tahan sinu jaoks ka olemas olla," selgitas Will.
Tagasi üles Go down
https://amacar.forum.co.ee
Sponsored content





Getting serrious again - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Getting serrious again   Getting serrious again - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Getting serrious again
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kooli juhtkond :: Direktor-
Hüppa: