American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Olematuse olemus

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:32 am

Löök lõi Josephil hinge kinni, kuid mehe pealt ta maha ei roninud. Selle asemel surus ta käe Chrisi kõrile, kogemus näitas, et see nipp mõjus, ja andis nii endale aega, et hinge tõmmata. Lähedalt tehtud löök oli päris täpselt tabanud siiski. "Zooey, mine ära," sõnas Josh lühidalt.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:36 am

Chris oli sekundiga paanikas ja püüdis Joshi käsi ära rebida. Miks kõik temast tugevamad olid? "Palun...Josh..." palus Chris.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:41 am

"Joseph, kuula mind. Sa ei taha seda teha. Lase ta lahti eks," rääkis Zooey nagu vana rahu ise. "Kõik on korras. Ma olen siin. Rahune ilusti," jätkas Zooey.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:43 am

"Tahan," sõnas Joseph surmkindlalt, haaret lõdvemaks laskmata. Mees põrnitses vihaselt Chrisi silmadesse, raputades õe sõnade peale vaid pead. Kuidas ta saigi rahuneda pärast sellist vaatepilti?!
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:45 am

Chrisi haare Joshi käte ümber lõdvenes. Ta ei saanud õhku, pea käis ringi. Aina kiiremini ja kiiremini.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:48 am

"Tsss," jätkas Zooey ja silitas Joshi põski. "Venna, palun. Ma tahan kalli. Rahune. Tead, ma vist otsustasin oma alad ära. Näitlemine jääb kindlalt. Ja siis lisaks võtan tantsu," rääkis neidis. Tavalistest asjadest rääkidas mõtles ehk Joseph ise ka millelegi muule.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:52 am

Haare Chrisi kaela ümber lõdvenes kuni Joseph oma käed täiesti ära võttis ja pilgu õele viis. Hetke vaatas ta teda tühjal ilmel ja viis siis pilgu tagasi Chrisile. Mees tõmbus temast pisut eemale ja tõmbas siis Zooey kallistuseks lähemale. Hetkel oli tal lihtsalt kahju, et Zo jälle seda nägema pidi, kuidas ta kellelegi kallale läks.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:54 am

Chris ahmis õhku ja köhis samal ajal. Ta parem käsi liikus meeletult valutavale opi haavale. Kurat, kui valus see oli.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:57 am

Zooey kallistas venda tugevalt. "Tsss. Kõik on korras," rahustas ta ja vaatas murelikult Chrisi poole, kes ei näinud heas seisus olevat.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:59 am

"Anna andeks," sõnas Joseph vaikselt, hoides tüdrukut tugevalt enda embuses. "Ma ei tahtnud ju.. Sa tead."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:03 am

Chris ajas end vaevaliselt püsti ja kõndis neist eemale. Ta tõstis särgi veidi üles ja vaatas haava üle. Õmblused polnud lahti rebenenud, hea seegi.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:05 am

"Ma tean Josh. Sa peaks Chrisilt vabandust paluma," lausus Zooey.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:08 am

"Kuidas tal on?" küsis Joseph vaikselt, julgemata sinnapoole vaadata. Ta ei teadnud enam ise ka, kui palju ta meest tagunud oli. Aga enamasti andis ta ikka päris korralikult kui ta juba andma hakkas.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:18 am

Chrisi huul oli katki, raske oli öelda, kas see üldse oli paranenud sellest saati, kui kutt sinna kooli tuli. Ja ruumis olid kindlasti kaamerad ka ja dire tahab teda jälle näha. Sama hästi võiks ta endale ketid külge riputada ja minna võimlasse poksikotti mängima.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:21 am

"Mitte väga hästi ma kardan. Ta kaelale jäävad jäljed," lausus Zooey huulde hammustades.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:30 am

Joseph ohkas raskelt ja tõmbus siis õest eemale. "Ole siin," palus ta Zooeyt ja kõndis siis Chrisi juurde. "Anna andeks," sõnas ta esimese asjana.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:32 am

"Jeah, no problem. Pekske ikka ja alati mind," pomises Chris. Ta ei suutnud ju hetkel viisakas olla, kui haav nii kuradi palju haiget tegi. "Anna andeks, ma ei tahtnud närvi minna. Lihtsal.... aaah!"
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:38 am

Zooey jälgis murelikult kutte. Ta oli valmis kohe nende vahele jooksma, kui vaja.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:45 am

"No kurat, ise sa näppisid mu õde," sõnas Joseph pahaselt kulme kortsutades ja pani siis käe automaatselt ümber Chrisi. "Sa peaksid rahulikult lamama."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:50 am

"Ma ei taha," protesteeris Chris. "Ja kust mina pidin teadma, et sina tema sotsiaalelu kontrollid. Ta oli nii armas ju," lausus kutt enda õigustuseks ja pani käe Joshi rinnale. Ta huulest immitses verd.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:53 am

Nüüd põrnitses tüdruk kutte hämmeldunult. Chris oli äärmiselt lepplik ja nüüd nad seisid... teineteise... embuses?
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 1:54 am

"Pead tahtma," sõnas Joseph meest tagasi diivani poole juhtides. "Ja see pole mingi vabandus. Ta on mu väike õde - muidugi ei taha ma, et mingi narkar teda diivanil kabistaks," lausus Josh ja vaikis siis, kuid ei hakanud end siiski parandama.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 2:06 am

"Autch," lausus Chris ja istus diivanile, vaadates Joshile silma. "Või sa ei taha, et ma su õega kabistaks, sest ma panin sulle taha," pakkus ta enda versiooni.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 2:09 am

"Ei.. Sa.." sõnas Joseph ja viis siis pilgu õele, palvetades mõtteis, et tüdruk seda ei kuulnud. "Sa kabistad kõigega, mis liigub. Mu õde pole mänguasi."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 EmptyTeis Jan 18, 2011 2:10 am

Zooey vahtis suu ammuli kuttide poole. Mida Chris just ütles?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Olematuse olemus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Olematuse olemus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Puhketuba-
Hüppa: