American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Olematuse olemus

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 3:36 am

"Ta teeb sulle haiget," ei jätnud Zooey. Kuidas Josh ei näinud seda siis? "Ja mis siis saab, kui ta jätabki su maha? Äkki tema tunneb sinu vastu sama, aga ei julge seda tunnistada, sest ta kardab. Sa tead ju küll, millised te mehed olete," sujuvalt unustas tüdruk selle, et Josh ei pidavad Chrisist nii sees olema.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 3:40 am

"Ei tee. Ma olen mees ja ei saa haiget," püüdis Joseph vestlust naljaks pöörata. "Jätab mu maha? Me pole kooski. Sellist asja nagu mahajätmine ei saagi toimuda ju."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 3:44 am

"Joseph, palun. Luba, et sa räägid temaga," anus Zooey.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 3:45 am

"Millest, Zo? Räägin oma niinimetatud tunnetest tema vastu? Ja mida head see toob?" küsis Joseph ohates.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 3:50 am

"Siiis. Kui ta su persse saadab siis ilmselgelt ei vääri ta sind nagunii ja kui ta ei saada sind persse, on tal sulle midagi öelda ja sa ei ole teadmatuses," sõnas tüdruk. "Palun, luba," anus Zo.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 3:53 am

"Ja mis siis saab, kui mina hoopis teda ei vääri?" ohkas Joseph ja noogutas siis, kuid ei öelnud siiski valjult välja, et ta midagi kindlalt lubab. Ehk sai ta nii kuidagi lubadusest mööda hiilida.. Kuigi neid suuri paluvaid silmi oli raske eirata.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:04 am

"Ta on hoor," turtsatas Zooey. "Sina aga oled suure ja sooja südamega. Näita, et sa hoolid," sosistas Lily.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:06 am

"Tema on ka," protesteeris Joseph. Nojah, see lause vist just kinnitas ta tundeid.. Pagan.. "Mis siis, kui ta ei taha, et ma hooliks?" päris mees edasi. Õe loogilised seletused muutsid ta rahulikumaks ja ta kasutas võimalust, et võimalikult palju hirme elimineerida.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:14 am

"Milline inimene ei taha, et temast hoolitaks? Äkki ta selle pärast ringi aelebki. Ta on Chris Ryder ju. Mõtle, paljud fännid end talle kaela langetavad. Mina olen ehe näide sellistest fännidest. Mul poleks tast sooja ega külma, kui ta poleks Chris Ryder," Zooey ohkas. "Aga sinul on," lisas neidis.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:15 am

"Ja äkki ta ongi hoor ja aeleb ringi lihtsalt aelemise pärast ja ei taha mingeid tundeid sinna sekka segada?" esitas Joseph ka oma teooria ja kortsutas siis kulme. Nüüd ta hakkas juba end ümber veenma.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:23 am

"Ise ka usud?" küsis Zooey Joshi silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:25 am

"Ei," pomises Joseph vaikselt. "Ma ei taha jälle loota ja siis pärast öelda, et mul oli õigus. Ma vihkan, kui mul õigus on. See tähendab, et kõik läks valesti," ohkas mees.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:30 am

Zooey kallistas venda tugevamalt. "Kui ta sulle julmalt ära ütleb, siis sul olen alati mina ja me võime koos šokolaadi süüa ja totakaid komöödiaid vaadata," lubas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:33 am

Joseph naeratas kergelt, pannes ka enda käed tugevamalt Zooey pisikese keha ümber. "Sa oled parim õde kogu maailmas, tead seda?"
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:40 am

"Kuni hetkeni, mil on vaja mind rõdult alla riputada?" küsis ta norides.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:42 am

"Umbes nii jah," sõnas Joseph kergelt naerdes. "Kuigi sa oleksid sealt alla rippudes ka parim. Ei karjuks nagunii ja puha."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:52 am

Zooey naeris selle peale. "Kas sa lähed tagasi?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 4:54 am

"Ma ei tea.. Ma palusin tal oodata, aga.. Ma ei oskaks praegu midagi öelda. Ja ta saaks aru, et midagi on valesti," sõnas Joseph veidi kartlikult. Zooeyga oli vähemalt see hea, et ta ei pidanud teesklema, et ta on suur ja tugev ja midagi ei karda. Õde nägi temast nagunii läbi.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 5:27 am

Zooey ohkas. "Ja nüüd ta ootab sind seal? Saada talle sõnum või midagi, et su õde on täiesti endast väljas ja sa ei saa siit tulema," muigas Lily.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 5:31 am

"Hea mõte," sõnas Joseph muiates. "Õel, aga hea," lisas ta telefoni taskust välja urgitsedes ja saatiski Chrisile taolise sisuga sõnumi.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 5:34 am

Zooey kallistas venda uuesti. "Ja nüüd lohuta mind," käskis ta.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 5:37 am

Joseph turtsatas kergelt, kuid haaras õe siiski uuesti enda embusesse. "Mis sinust ikka lohutada.. Sa oled nii hea ja armas, et homme hommikuks on viis uut kutti sul sabas kinni."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 5:39 am

"Mul pole ükski... khmm, mingit kuut kutti sabas kinni," Ryan ju oli. Kinda.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 5:41 am

"Kuut? Ma ütlesin viis?" sõnas Joseph kulme kortsutades ja kergitas siis üht neist. "Ma ütlesin viis uut.. Mis tähendab, et üks on vana? Räägi välja."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 EmptyKolm Jan 19, 2011 5:43 am

"Ryderiga amelesin, oligi kõik," muigas Zooey. Oleks võinud kuss olla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Olematuse olemus - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 7 Empty

Tagasi üles Go down
 
Olematuse olemus
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Puhketuba-
Hüppa: