American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Olematuse olemus

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:06 am

"Naaber.." kordas Joseph ja ristas rinnal käed, toetudes ühe küljega vastu seina. "Las ma pakun.. Ryan?" sõnas mees kulme kortsutades, viies vaid korraks pilgu mehe väljasirutatud käele.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:12 am

"Josh palun. Rahune. Mõtle Chrisile ja ole rahulik," anus neidis. "Palun." Ta astus venna juurde. "Ja viisakas võiksid sa ka olla," lisas neidis.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:23 am

Ryan kehitas õlgu ja leidis, et sellele tüübile pole mõtet terekätt pakkuda "On mingi probleem?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:26 am

"Ma olen rahulik!" sõnas Joseph nüüd juba ärritudes. No kaua ta seda korrutama pidi. Kui ta poleks rahulik, oleks Ryanil silm sinine. Lihtne. "Sinul küll jah," vastas mees ja sammus siis tagasi elutuppa.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:29 am

"Ma olen ta õde, sa kabistasid mind, sa ei meeldi talle, lihtne," vastas Zooey ja virutas siis Ryanile kõrvakiilu. "See on selle eest, et sa endast üldse märku ei andnud ja nüüd jäätisega lipitsema tuled," põhjendas ta. "Köök on seal pool," sõnas ta siis rahulikult ja viipas käega, et Ryan edasi astuks.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:45 am

Ryan kortsutas kulmu ja sammus pead raputades köögi poole "Ma pole kunagi naistest aru saanud.." pomises ta.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:50 am

Joseph istus diivanile ja vahtis musta ekraani, kuulatades samas kõrv kikkis, mis köögis toimus.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:53 am

Zooey astus kööki ja pöördus siis Ryani poole. "Mis siin aru saada? Sa magad minuga ja siis kaod ära. Jäljetult. Mis tunne mul olema peaks? Kurat! Ma langesin juba Ryderile kaela," pahandas Lily Ryaniga valjult sosistades. Ta ei tahtnud Joshi ärritada.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 2:58 am

Ryan vaatas suurte silmadega Zooey'le otsa "Zooey, ma tegelesin kooliga ja lisaks oli mul siin paar jama ka vahepeal, anna andeks, palun.." sõnas Ryan vaikselt ja astus sammukese Zooeyle lähemale.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:01 am

Miks Ryan nii pagana vastupandamatu olema pidi. "Kus jäätis on?" küsis Zooey leebudes.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:04 am

Köögis oli kuidagi liiga vaikne ja Joseph otsustas minna asja kontrollima. Kööki astudes viis ta esimese asjana pilgu Zooeyle ja naeratas kergelt. "Kõik korras?"
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:05 am

Ryan läks laua juurde ja tõstis kotist kõik jäätised välja.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:15 am

"Mhmh," noogutas Zooey Joshile ja pöördus siis Ryani poole. "Sa oled pahane selle Ryderi asja pärast?" küsis tüdruk ettevaatlikult.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:17 am

Ryan mõtles hetkeks..See oleks hea põhjus.. "Räägi, mis värk oli temaga." sõnas ta surmtõsiselt.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:18 am

Joseph jäi siiski sinna samasse seisma, viies ka enda huvitunud pilgu Ryanile. Mehe hääletoon talle vähemasti küll ei meeldinud.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:26 am

"See ei tähendanud mitte midagi," lausus Zooey. "Me suudlesime. Oligi kõik," ta poleks nagunii suutnud välja öelda, et Ryder ta rinda näppis.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:30 am

Ryan turtsatas "Ja ma peaksin seda uskuma?" oli ta pahane "Sa jätad midagi rääkimata..Ma arvan, et ma peaksin minema,"
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:35 am

"Ryan, anna andeks," palus Zooey ja võttis mehe ümbert kinni. "Palun ära mine," sosistas ta. "Chris oli nii, vastupandamatu. Ma ju nii ammu juba fännan teda ja. Ta suudles mind ja näppis ka natuke, aga ei midagi enamat. Sellega asi piirdus," vandus Zooey.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:37 am

"Sinust oleks viisakas ta ära ka kuulata, enne kui tujutsema kukud," mainis Joseph kulme kortsutades ja pööritas siis silmi. "Zooey, lõpeta. Ära alanda end mingi kuti nimel."
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:40 am

"Anna andeks, ma pean mõtlema," sõnas Chris tõsiselt "Räägime hiljem ehk,"
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:44 am

"Me saame praegu ka rääkida," lubas Zooey. "Kao teise tuppa, Josh," käskis tüdruk Ryanist lahti laskmata.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 3:48 am

"Ei kao ma sul kuskile," sõnas Joseph ja viis kahtlustava pilgu Ryanile, haarates siis Zooey käsivarrest ja tirides teda mehe küljest ära. "Lase tal minna."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 4:10 am

"Ei!" kiljatas Zooey, kui Josh ta eemale tiris.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyNelj Jan 20, 2011 10:13 pm

"Zooey, anna andeks, aga ma kardan, et meiega on kõik," sõnas Ryan pea meeleheitlikult ning tormas korterist välja.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 EmptyReede Jan 21, 2011 1:34 am

Zooey tahtis kutile järgi joosta, karjuda, mida iganes, aga ta ei suutnud, ta vajus lihtsalt põrandale ja nuttis.

OT: Ainult natukene liiga melodramaatiline. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Olematuse olemus - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olematuse olemus   Olematuse olemus - Page 9 Empty

Tagasi üles Go down
 
Olematuse olemus
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Puhketuba-
Hüppa: