American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Täiesti tavaline

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:22 am

"Jäta, Chris," käratas Ryan ja tormas Joshi juurde ning virutas talle mitu korda rusikaga näkku ja siis kogu jõust kolmnurka.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:24 am

Chrisi hing jäi kinni, sekundiks ta tardus, teadmata, mida teha. Kuidas Zooey nii rahulik olla suutis? Kutt tormas Ryani juurde, ta teadis, et ta võib ise ka tappa saada, aga parem nad laiali kiskuda, kui neil kakelda lasta. "Ryan rahune!" käskis ta kutti Joshist eemale tõugates. Ta jäi nende kahe vahele, mõlema poole küljega.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:26 am

Joseph jõudis vaevu reageerida ja suutis löökidest vaid ühe ära tõrjuda, vajudes siis põlvili. Hingata oli valu tõttu pea võimatu, aga mees proovis end siiski püsti ajada. Ta ei saanud niisama lihtsalt alla anda.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:30 am

"Ära sega end siia," sisistas Chris ja läks uuesti Joshi juurde, kuid ei löönud veel.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:33 am

"Lõpeta Ryan!" käratas Chris juba ärritudes.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:36 am

Joseph suutis lõpuks püsti tõusta ja hoidis ühe käega rindkere ümbert kinni, püüdes ka hingata. Mees tõstis pilgu ja põrnitses Ryanit mõnevõrra tuimal ilmel. Hoobid olid ta mõtlemise veidi sassi löönud ja kuigi Josh oli rohkem kui ärritunud, mõjus tuim valu ja mitte hingamine uimastavana.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:38 am

Ryan vaatas Chrisi ilmel, nagu poleks ta noormeest kunagi kohanud, kuid siis lõi pilt selgeks. Ta astus Chrisi poole "Anna andeks," sõnas ta murduval häälel ja vaatas siis korraks Joshi. Mis just toimunud oli?
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:47 am

Chris hingas kergendatult ja põimis oma käed kallistuseks ümber Ryani kaela. Ta sai hakkama. Ryan rahunes. Chris tõmbus siis kutist eemale ja viis valusa pilgu Joshile. Mida nüüd teha? "Said sa väga viga?" küsis ta huulde hammustades. Ta ei julgenud Ryani kõrvalt lahkuda.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 3:49 am

"Jään ellu," sõnas Joseph vaikselt ja suundus tagasi diivani poole. Ilmselgelt oli neil kahel ilma tematagi piisavalt lõbus.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:08 am

"Chris, ma ei saa nii. Mina tegin juba oma valiku ja nüüd on sinu kord," sõnas Ryan tõsiselt ja astus sammukese noormehest eemale.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:13 am

Chris vaatas Joshi poole ja siis Ryani poole. Ta pidi valima? Nende kahe vahel? "Aga?" küsis ta Ryanile otsa taadates.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:15 am

Joseph vajus diivanile ja oiatas vaikselt, leides viimaks aega, et käega üle verise huule tõmmata. Pidi ikka näkku lööma.. Zooey hakkas raudselt muretsema. Josh sulges silmad, tahtmata Chrisi vastust kuulata. Nüüd alles hakkas ta kartma..
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:17 am

"Ma ei suuda taluda teist kutti sinu kõrval, Chris." seletas Ryan tõsiselt "Ma lõpetasin kõik suhted Zooeyga, sest ma tahan sinuga olla,"
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:29 am

Chris ohkas. Ta pidi seda tegema kohe? Siin? Chrisi hingamine kiirenes, ta hääl hakkas värisema. Ta vaatas kord Chrisi ja siis Chrisile otsa. "Anna andeks," sosistas ta Joshile ja liibus siis Ryani vastu, pannes oma käe talle ümber. "Mina tahan sinuga olla," sõnas ta kindlalt ja vaatas mehele otsa.

OT: We have a mindfuck here. Very Happy
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:31 am

Joseph raputas vaikselt pead.. Ta lihtsalt ei uskunud, et kõik oli jälle persse läinud. Jälle oli tal õigus.. "Sa ei saa nii," sõnas mees vaikselt. Kas üldse enam oli mõtet? Ta oli kõik võimalused nagunii kaotanud.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:38 am

Ryan naeratas pisut mõrult ja suudles Chrisi "Aitäh," sosistas ta siis.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:54 am

"Ma... anna andeks," palus Chris veelkord.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 4:55 am

OT: Mul on nii pohhui, hullemaks ma nagunii midagi teha enam ei saa


Joseph ajas end püsti, hoides endiselt hapnikuga pisut tagasi. Võimalikult rahulikult sammus ta Chrisi ja Ryani juurde, kuigi mehe värisevatest kätest oli aru saada, et ta oli närvis ja tahtis sealt lihtsalt minema saada. "Sa tegid vale valiku. Ja mind ei huvita, kui ma selle eest nüüd jälle peksa saan.. Ma hoolin sinust ja ma tahan sinuga olla ja kui sellest sulle ei piisa, siis ma ei tea, mida rohkemat teha. Ja ma olin valmis üks kordki laskma endal kellestki hoolida.." lausus mees endiselt väääga rahulikult. "Kui see on sinu valik, siis palun tea, et ma ei saa.. Leppida. Ära mingit sõprust looda," sõnas Josh ja sammus siis puhketoa ukse juurde.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 5:07 am

"Josh, palun. Mul on ju ka raske," lausus Chris. Chris haaras enda ümbert kinni. Valus oli hingata. Ta vajus põlvili põrandale. Kust kurat kogu see valu tuli? "Ma ei tahtnud, et nii läheks. Ma ei tahtnud ju. Aga ma ei saa teisiti, palun saa must aru," anus Chris Joshi. Oleks ta pisut vähem mees olnud, oleks ta nüüd nutma hakanud, aga ta lihtsalt ei tundnud pisaraid. Valus oli hingata, rääkida, süda tagus rinnus valusasti, aga pisaraid polnud.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 5:09 am

"Sul on raske? Sina ei ole see, kelle kõik lootused praegu purustati. Sina saad õnnelikult oma kuradi Ryaniga edasi elada," käratas Joseph. Ta polnud vihane.. Ta oli löödud. "Ma ei taha aru saada," lausus mees ja väljus ruumist. Ta ei tahtnud näha, kuidas Ryan Chrisi lohutama ruttab. See ajas tal südame pahaks.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 5:11 am

Chris ahmis õhku ja värises. Ta hoidis ikka veel enda ümbert kinni ja tal oli ikka veel valus.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyLaup Jan 22, 2011 5:13 am

Joseph kõndis lihtsalt minema. Teda ei huvitanud verine nägu ja valutavad ribid. Ega ka vastutulevate inimeste pilgud. Ta tahtis lihtsalt ära, et mitte kunagi enam neid kaht koos näha. Mitte kunagi.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyPüh Jan 23, 2011 1:48 am

Ryan kükitas Chrisi kõrvale "Kallis, mis sul viga on!?" hüüdis ta ja võttis taskust telefoni, et kiirabisse helistada..Jälle.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyPüh Jan 23, 2011 5:52 am

"Ma lihtsalt..." ahmis Chris õhku, "Josh... ja..sina...ja see kõik," pomises kutt Ryanile silma vaadates.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 EmptyPüh Jan 23, 2011 6:02 am

Selle asemel, et kiirabisse helistada, viskas Ryan telefoni maha ja haaras Chrisi pea endale sülle "Rahune," sõnas ta ja hakkas siis ümisema seda viisikest, mida Chris talle haiglas laulnud oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Täiesti tavaline - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti tavaline   Täiesti tavaline - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Täiesti tavaline
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Raamatukogu-
Hüppa: