American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Once in a while..

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 2:59 am

Viimane kord, peo ajal, kui Hannah haiglast tagasi napilt riietatult peole läks, sai ta endale mingise viiruse. Nüüd oli tal palavik, mis oli küllaltki kõrge, köha ja nohu. Aga ta ei lasknud sellest ennast häirida. Ta käitus, nagu poleks ta mida vigagi, olenemata, et tal halb enesetunne oli ja näost prakitiselt lumivalge.

Ta oli mõni aeg üritanud haigusest ise võitu saada, kuid otsustas sellegipoolest lõpuks arsti poole pöörduda (ükskõik kui palju nad talle ka ei meeldiks). Jõudnud arstikabinetti, palus ta mingit külmetuserohtu. Ja nagu ikka, päriti, et mis tal täpsemalt on. Noh, eks ta siis seletas, et tal on palavik (mis on üsnagi kõrge) ja nõrk köha ja nohu. Ja oh seda peapesu, mis sealt tuli. Miks ta voodis sooja teki all ei ole jne jne. Pay oli sellega harjunud ning noogutas tuimalt arstile, lubades, et ta kohe-kohe ühikasse läheb ja voodisse ronib. Lõpuks rohu kätte saanud, neelas tütarlaps selle vastumeelselt alla ning väljus siis, nina nuusates, kabinetist.

Sellegipoolest ei teinud ta nii, nagu arstile öelnud oli - ta ei läinud ühikasse. Selle asemel valis ühe pingi rahulikumas kohas ja istus sinna, jalg üle põlve.

Jalas olid tal teksad, nagu enamjaolt ja seekord ilusti talvesaapad jalas, et mitte rohkem külmetada. Seljas oli pikkade varrukatega särk ning selle peale kõrge kaelusega jakk, mille lukk oli tõmmatud nii kinni kui võimalik, krae ninani ulatumas. Ja siis veel selle peal jope, samuti lukk ilusti kinni tõmmatud.

Ta kujutas ette venna või Eleanor'i nägu, kui nad teda siin istumas, ise täiesti haige, näevad. See ajas ta naerma. Samas, mõte, et kooliarst ta siit leiab ja ühikasse toimetab, pani ta õlgu väristama.

ot:kinni
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 3:06 am

Dan, olles oma kola ühikasse viinud ja natuke oma toas lakke vahtinud, otsustas jalutama minna, et koolimajaga natukenegi tutvuda. Ta oli suurema osa majast juba läbi käinud ning jõudis ühte koridori, kus ta juba olnud oli. See ei näinud enam päris samasugune välja nagu enne - ühel pingil istus tüdruk. Võib-olla naine. Dan, kelle arvates olid kooli koridorid uute sõprade leidmiseks parimad kohad (või siis mitte eriti), otsustas juhust kasutada ja tutvust sobitada. Ta astus neiule lähemale ning tervitas teda rõõmsameelselt.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 3:17 am

Olenemata sellest, et ta haige oli, ei olnud ta rõõmus tuju kuskile kadunud. Sama hullumeelne nagu ennem.

Kui keegi teda tervitas, naeratas ta, olgugi, et seda näha polnud, sest jakikrae varjas naeratuse. "Heipaa.." sõnas Hannah rõõmsal toonil, toetades ennast vastu seina, nina uuesti taskurätikusse tühjaks nuusates.
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 3:25 am

"Talverõõmud?" küsis Dan neiu kõrvale istudes.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 3:28 am

"Pigem teise inimese aitamise rõõmud," muigas Hannah. "Hannah Payson," lausus ta noormehele, nagu ikka, vaid kaks enda kolmest eesnimest.

Koridoris on küllaltki vaikne. Vähesed inimesed liikusid siin. Ilmselt olid enamus kuskil ühikas või väljas.
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 3:41 am

"Daniel James Lester," lausus Dan oma täisnime, aktsenti eriti rõhutades. "Sa oled kahvatu," sõnas ta siis.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 4:28 am

"Täispikknimi?" küsis ta huvi pärast. Kuuldes, et noormes ütles, et ta kahvatu on, muigas ta omaette. "Täitsa nõustun sinuga.. kuigi ma pole peeglisse vaadanud. " sõnas ta sõbralikult. "Hakkasin vampiiriks," lisas Pay lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 4:40 am

"Täispikk jah," sõnas Dan muiates. Neiu viimast lauset kuuldes teeskles ta õudust ning nihkus pingi teise otsa, Hannah'st võimalikult kaugele, suutmata muiet tagasi hoida.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:30 pm

Payson vaatas, kuidas Daniel reageeris sellele, et ta ütles ennast vampiiriks olevat. Hannah turtsatas naerma. "Ma olen hea vampiir. Toitun tüütutest. Kui sa tüütuks ei kavatse hakata, pole vaja mind karta," lausus tütarlaps muige saatel. "Ja.. sa ütlesid mulle oma täisnime, siis oleks aus, kui sa minu oma ka teaksid, eks? Hannah Kelsie Payson Powell..."
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:36 pm

"Wow," ütles Dan muiates. "Ja ma arvasin, et mu täisnimi on pikk," lisas ta siis. Seejärel naeratas ta Hannah'le. "Proovin mitte tüütu olla," sõnas ta inglinäoga.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:39 pm

"Tegelikult ma arvan, et see nimi on endiselt lühike. Ma jumaldan pikki nimesid," muigas Payson. "Jee! Tubli poiss." lausus Hannah, kui Dan viimase lause ütles. Mõne aja pärast nuuskas ta uuesti nina. "Tegelikult ma arvan, et ma ei ole vampiirina üldse ohtlik. Praegu jagan ma pigem haigust, kui vampiiriks-olemist,"
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:46 pm

"Kui sa ära minestad, võin ma sind su kirstuni tassida, et sa puhata ja magada saaksid," pakkus Dan muiates.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:48 pm

"Jaa.. ja siis saaksin ma kirstust tõusta nagu Dracula, teha mad-man naeru (ot: see mwhahaa) ja minna teisi sööma. Kõlab hästi," naeris Hannah. "Sa usud muidu vampiiridesse? Kui välja jätta see, et sa praegu ühega räägid.."
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:52 pm

"Kuni tänaseni ei uskunud, aga sa näed tõesti vampiiri moodi välja," sõnas Dan naeru tagasi hoides.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:54 pm

"Aww.. nii armas sinust." muigas tütarlaps. Erinevalt paljudest, tundus Dan täitsa tore tüüp olevat. "Ja miks sa siis vampiiridesse ei usu.. või noh, uskunud?"
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:56 pm

Dan naeratas laialt. Siis vajus ta mõttesse. "Ma ei tea... Nad tunduvad kuidagi ülepakutud ja väljamõeldud. Ja ma pole ühtegi asja kuulnud või lugenud, mis mind neisse uskuma paneks."
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 10:58 pm

"Hämmastav," vastas ta lühidalt. "Ma olen vist ainuke omavanune, kes mingil määral neisse usub." lausus Pay kulme kergelt kortsutades. Ta uskus vampiiridesse. Kohe kindlasti, aga ta teadis, et neid olemas pole.
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 11:00 pm

Dan naeris. "Selles pole midagi halba ju," sõnas ta.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyKolm Dets 29, 2010 11:10 pm

"Seda küll," noogutas Hannah. Pay viis pilgu korraks mujale, kuid mõnigase vaikuse järel viis ta selle Daniel'e tagasi. "Mida sa siin õpid?" küsis ta, eeldades, et noormees käib samuti siin akadeemias.
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyNelj Dets 30, 2010 1:19 am

"Muusikat põhialana, kunsti võtsin lisaalaks," sõnas Dan. "Ja sina?"
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyNelj Dets 30, 2010 1:23 am

"Muusika põhi ja kirjandus lisa," vastas ta lühidalt. Tundus, et enamus, kellega ta kohtunud on, on valinud muusika üheks aineks.
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyNelj Dets 30, 2010 1:25 am

"Üüü, muusikust vampiir," muigas Dan. "Mängid mingit pilli? Või pigem laulad?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyNelj Dets 30, 2010 1:34 am

"Jaa.. muusikust vampiir.." muigas ta. "Mm.. mõlemat. Aga pigem laulan. Klaverit oskan ka, aga põhirõhk on laulmisel. Ja kuidas sinuga on?"
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyNelj Dets 30, 2010 1:43 am

"Mängin klaverit nagu noor jumal ja laulan nagu ingel," vastas Dan itsitades. "Kitarri ja ukulelet mängin ka vahelduva eduga," lisas ta siis.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. EmptyNelj Dets 30, 2010 1:45 am

"Noor jumal, jah?" küsis ta. "Ma teadsin, et ma ei ole ainuke imelik.. ma mõtlen eriline. Ma olen vampiir ja sina noor jumal. Kelle või mille jumal sa oled?" küsis ta naerdes. "Selgee.. mis asi on ukulele?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Once in a while.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once in a while..   Once in a while.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Once in a while..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Koridorid-
Hüppa: