American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Treeningsaalis.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Madison Smith

Madison Smith


Postituste arv : 407
Join date : 24/02/2010
Age : 32

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mad, Maddie, Madison
Vanus: 18
Parim omadus: Siirus

Treeningsaalis. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Treeningsaalis.   Treeningsaalis. - Page 3 EmptyPüh Dets 19, 2010 5:40 am

Maddie muigas. "Ma üldse ei imesta, et sa mu lausest midagi taolist välja lugesid," sõnas ta. "Mehed," pomises ta nüüd kavalalt muiates ning jälgis siis Joseph'it, kui ta jääkoti üles tõstis ning nüüd asjalik üritas olla. "Jah, ja parem oleks, et sa seda tööd hästi teed," lausus Madison naeratusega.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Treeningsaalis. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Treeningsaalis.   Treeningsaalis. - Page 3 EmptyTeis Dets 28, 2010 5:16 am

"Tegelikult sa mõtlesidki nii ju. Tunnista nüüd siis ometi," naeris Joseph, pannes jääkoti taas vastu neiu pahkluud. "Või muidu?" küsis ta kavala muigega.
Tagasi üles Go down
Madison Smith

Madison Smith


Postituste arv : 407
Join date : 24/02/2010
Age : 32

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mad, Maddie, Madison
Vanus: 18
Parim omadus: Siirus

Treeningsaalis. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Treeningsaalis.   Treeningsaalis. - Page 3 EmptyTeis Dets 28, 2010 10:45 pm

Madison raputas naerdes pead. "Ei kavatse tunnistada," sõnas ta ning kehitas siis õlgu. "Ma tõesti ei tea, mis muidu juhtub, aga ma arvan, et ilus see ei ole," muigas neidis ning vaatas pea viltu Joseph'it.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Treeningsaalis. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Treeningsaalis.   Treeningsaalis. - Page 3 EmptyKolm Jan 12, 2011 1:52 am

"Mis kinnitab veelgi enam, et see on tõde," muigas Joseph ja silmitses siis neidu kahtlevalt. "Ilus.. Ilu on vaataja silmades," sõnas mees, huuled rahulolevaks naeratuseks kaardumas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Treeningsaalis. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Treeningsaalis.   Treeningsaalis. - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Treeningsaalis.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kursused :: Tantsimine-
Hüppa: