American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Inimene peab ju sööma

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 3:51 am

"Miks ma muidu nii endast välja läksin?" küsis Chris. Siis aga nagu tuli tal midagi meelde. "Ei, sa pole ainuke, paar korda on veel olnud, aga siis ma olen nii pilves olnud, et vaevu mäletan," selgitas kutt.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 3:52 am

"Mina ei tea.. Kartsid, et ma keeran persse midagi," pakkus Joseph ja turtsatas siis naerma. Nii kahemõttelise lause peale suutis ainult tema tulla. "Polegi ainus õnnelik," sõnas ta lõpuks nukralt. Milline au see küll olnud oleks..
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 3:58 am

"Jää magama nüüd," käskis Chris muiates ja haigutas.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:00 am

"Yes, boss," muigas Joseph end taas külili pöörates, pannes käe uuesti ümber Chrisi.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:04 am

Chris pani ka enda käe ümber Joshi ja muigas. Muiates jäi ta ka magama.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:04 am

Joseph sättis end mugavalt mehe kaisus lamama ja jäi siis samuti magama.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:12 am

Chris magas, nagu ikka, 3-5 tundi ja ärkas siis luupainaja peale võpatades, hingeldades ja külm higi otsaees. Miks see juba ei lõpe?
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:15 am

Joseph ärkas samuti ja vaatas veidi uniselt ringi, mõistatades kõigepealt kus ta on ja mis kell on. Siis hakkas talle midagi kohale jõudma ja ta pani käed tugevamalt ümber Chrisi. "Mis on?"
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:17 am

"Midagi," pomises Chris. Nagu alati. Ta vahtis lage ja ootas, kuni uni tagasi tuleb.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:19 am

"Niisama ärkad öösel üles? Järelikult ikka midagi on," sõnas Joseph. "Halb uni?"
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:20 am

"Halb uni jah," noogutas Chris väsinult. Kuradi haige halb uni, mis puhata ei lasknud.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:21 am

"Tahad rääkida, mis sa unes nägid?" küsis Joseph. "Siis ma mõtlen end ka sinna unenäkku ja tulen tapan lohed oma mõõgaga," muigas mees. Kui seal üldse mingid lohed olid.. Unise peaga polnud ta väga arukas.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:24 am

"Ma olen ka mees muide, sa ei pea mu kangelast mängima," lausus Chris. "Ja ei, ma ei taha sellest rääkida," lisas ta siis, ning haigutas.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:27 am

"Minu petaksid ära küll," muigas Joseph. "Tahad uuesti magama minna?" uuris mees haigutust märgates. Või õigupoolest kuuldes, sest toas oli päris pime.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:29 am

"Miks sa mu kangelane olla tahaks?" küsis Chris muiates. No olgem ausad. Selleks pidi hea põhjus olema siiski.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:30 am

"Pole varem kellegi kangelane olnud," sõnas Joseph õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:35 am

"Ja minu oma siis kohe?" küsis Chris. Ta tõsines pisut. "Selliseid asju tehakse, kui tahetakse kellegagi suhet. Ma eeldan, et sa ikka taipad, et see on lihtsalt seks," lausus Chris.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:37 am

"Miks sa pead asjad nii keeruliseks ajama," muigas Joseph. "Mulle lihtsalt meeldivad äkki mõõgad. Rahune maha nüüd," sõnas mees muretult.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:39 am

"Ma olen täiesti rahulik," pomises Chris ja ajas end voodist välja, sammudes vannituppa. Ta keeras kraanivee jooksma ja viskas omale külma vett näkku.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:46 am

Joseph ohkas vaikselt ja järgnes mehele, jäädes vannitoa uksele seisma. "Enamasti ma ööd kellegagi ei veeda. Seks on kena ja edasi on head aega."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyEsm Jan 17, 2011 4:52 am

Chris kuivatas oma näo ära. "Need on asjad, millega me harjunud oleme," lausus ta Joshi juurde astudes. "Ma veedan tavaliselt alati öö selle inimesega, kellega just seksisin. Kui asi öö peale langeb," muigas ta. "Ma ei räägi endast väga tavaliselt. Ma ei räägi oma luupainajatest ka, aga igal teisel ööl ma pean nende pärast ärkama," lisas ta ja suudles Joshi huuli.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:23 am

"Aga sa saad rääkida. Sa tead seda, eks?" küsis Joseph täiesti tõsiselt, kulm pisut kortsus. Mitte, et ta väga torkida oleks tahtnud, aga unenägudel oli loll komme seni korduda, kuni nendest jagu ei saada.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:27 am

"Aga ma ei taha," muigas Chris ja suudles taas Joshi huuli.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:29 am

Joseph naeratas kergelt ja suudles Chrisi vastu, hakates siis aeglaselt magamistoa poole taganema.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 EmptyTeis Jan 18, 2011 12:32 am

Chris järgnes Joshile, meest ahnelt suudeldes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inimene peab ju sööma   Inimene peab ju sööma - Page 9 Empty

Tagasi üles Go down
 
Inimene peab ju sööma
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Söökla-
Hüppa: