American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 New in town..

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: New in town..   New in town.. EmptyLaup Dets 25, 2010 1:30 am

Hannah oli just New York'i saabunud, kaasas vaid spordikott tähtsamate asjadega. Talle ei meeldinud kunagi asju igale poole kaasa tarida. Tütarlaps eelistas uues kohas uued asjad osta. New place, new beginning.

Lennukist maha saanud, soetas ta endale paari tuttava abiga mootorratta. Load olid tal olemas. Pay eelistas mootorrattaid autodele. Ilmselt adrenaliinilaksu pärast. Ta kippus tihtipeale jamadesse sattuma, aga nüüd lubas neidis endale, et püüab jamadest eemale hoida. Eriti nüüd, kui ta vanem vennake samuti siin on.

Lõpuks jõudis Hannah ka kooli parklasse, kus ta oma vähemalt järgmised paar kuud veeta kavatses. Mingil määral ema mõjutusel, mingil määral venna jälgedes astumiseks, kuid kõige enam enda harimiseks.

Ratta seljast maha saanud, võttis ta ära ka kiivri. Sõidukile jala alla pannud, sättis ta enda koti mugavamini üle õle ning suundus siis kooli, käies ära direktori kabinetis ja seejärel enda toas, naastes lõpuks tagasi parklasse.

Nagu juba öeldud, new place - new beginning, aga sellegipoolest ei saanud ta ära öelda kiusatusest, kuskil kiiruskatseid tegema hakata (mis väga suure tõenäosussega haiglas lõppeksid).

Ot: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vennakesele, Bryan'le
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyLaup Dets 25, 2010 1:54 am

Bryan oli parasjagu väljas jalutamas, kui siis kaugemal kusagil kuidagi tuttavat inimest nägi. Ta kortsutas kulme, kui mõtles et raudselt on see mõni tüdruk kusagilt peolt ning vihakb jälle teda. Bryan hakkas õrnalt naerma, kui sellele mõtles. Siiski jalutas ta edasi, süütades omale nüüd suitsu. Lähemale jõudes, kortsutas ta kulme. "Pay?" küsis ta. Punaste juuste järgi oleks ta juba kaugelt pidanud oma õe ära tundma, kuid Bryan ei suutnud seda lihtsalt uskuda.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyLaup Dets 25, 2010 4:13 pm

Tütarlaps oli just mootorsõiduki selga tagasi istumas, et sõitma minna, kui kuulis vennakese häält. Koheselt jättis ta motika sinnapaika ning viis pilgu sinna, kust häält kuulnud oli.

Nähes vennakest, jooksis ta ruttu tema juurde ning hüppas talle sülle. "Bryan!!" sõnas Pay rõõmsalt, venda kallistades. Pärast kallistust tuli ta sülest maha, võttis Bry'lt suitsu eest ära, tõmmates sealt ise ühe maffi ning viskas siis selle maha, jalaga peale astudes. "Mulle endiselt ei meeldi, et sa suitsetad. Kavatsed endale kopsuvähki saada?" noomis ta Bryan't, ise seejärel naerdes.

Tegelikult ei arvanud Hannah, et ta venda nii vara kohtab.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyLaup Dets 25, 2010 4:46 pm

Noormees muigas endamisi ning tõstis Paysoni siis pisut kõrgemale, teda samalajal kallistades. "Ja mida sa ise tegid, enne kui selle maha viskasid?" küsis Bryan seejärel, ning asetas nüüd käed rinnale risti, jäädes õe poole vaatama. "Minu raha, minu elu, ise tean mida teen" rääkis Bryan siis hetke pärast, kui oli ära kuulanud oma õe noomituse. "Elu on lühike, peab võtma viimast" lisas ta ning muigas siis kavalalt, kui ikka õe poole vaatas. "Mida sa siin üldse teed?" tuli Bryanile pähe alles küsimus, mida ta juba varem oleks pidanud küsima.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyLaup Dets 25, 2010 5:15 pm

Hannah irvitas kergelt. "Väike Payson astub suure venna jälgedes," lausus ta sellepeale, kui vennake esimese küsimusi oli küsinud. Kui nägi, mida Bry edasi tegi, pööritas ta lihtsalt silmi. "Ja ma ei taha sind nende suitsude pärast kaotada," pomises ta pahaselt, kuid naeratas siiski. "Nagu ma juba ennem ütlesin, astun ma suure venna jälgedes.. ja lisaks selllele tulin ennast siia harima." vastas neidis venna küsimusele.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 7:15 pm

Bryan muigas endamisi, kui kuulis Hannahi juttu. Ta oli juba selline energiline inimene, mis tegi noormehel tuju tavaliselt heaks, või siis väga halvaks. "Mis alad sa võtsid?" uuris Bryan siis kulmukortsutuse saatel, kuna ei oleks ise peas suutnud otsustada, millised Payson oleks valinud.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 7:21 pm

"Muusika ja kirjandus," vastas tüarlaps lühidalt ning kallistas siis venda uuesti. "Nii tore on sind näha," sõnas Hannah kallistuse ajal ning eemaldus siis vennast. "Ja sina? Kuidas siin on? Koolis, ma mõtlen. Ja üldse, New York'is" esitas Väike Powell paar küsimust, mis talle pähe tulid.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 7:27 pm

Bryan naeris kergelt ning kallistas siis Paysonit uuesti, sulgedes sel hetkel silmad. "Igatsesin sind. Kõige suurem tüütus maailmas ja ma igatsesin" rääkis nooruk kallistuse ajal ning naeratas endamisi, kui Hannah eemaldus. "Kunst ja tantsimine" lausus ta. Imelik, kui erinevad võivad olla ikka õde ja vend. Kumbki ala ei klappinud. Samas laulda meeldis ka Bryanile, kuid muusikat ta ei võtnud ikkagi kummakski alaks. "Ja siin on täitsa mõnus. Palju naisi. NY on mõnus. Võiksingi siia elama jääda" seletas Bry siis.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 7:33 pm

"Kõige suurem tüütus igatses sind ka," naeris tütarlaps. Kuuldes, mis alad vennake võttis, muigas ta. Ei kohtunudki tundides. Jama värk. Ta ei saanudki venna kallal tundides nokkima hakata, kui too midagi valesti teeb ja Pay'l see paremini õnnestub.

Kuuldes, mida vend tema viimasele küsimusele vastas, pööritas ta silmi. "Te, mehed, kunagi millegile muule ka mõtlete, kui naised?" küsis ta, kergelt pahase pilguga.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 7:53 pm

Bryan naeris siis Paysoni viimase küsimuse peale. "Te, naised, kunagi millegie muule mõtlete, kui mehed?" uuris nooruk siis sama ka oma õe käest ning muigas endamisi. Aga nii see ju oli. Naised mõtelsid meestest ja mehed naistest.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 7:55 pm

"Ma pole sellest saati meestele mõelnud, kui ma rasedaks jäin," pomises ta. "Ja mis sa mõtled, et ma mingi linnatibi olen, kellel igal nurgal keppi on vaja? Einoo aitähh," sõnas tütarlaps tõsiselt, kuid naeris siis kergelt.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:03 pm

"See et ma naistest mõtlen, et tähenda, et ma neist igaüht panna tahan" lausus Bryan siis ausalt õekesele. "See teema on kõik väga tore, aga me võiks kusagile istuma minna" pakkus Bryan siis välja.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:06 pm

Venna esimese lause peale tögas ta venda natuke. "Võiks jah, aga kuhu?"
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:12 pm

"Ükskõik mis kohvikusse?" pakkus Bryan välja. "VÕi kui kaugele minna ei viitsi, siis sööklasse?" uuris ta ning muigas.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:16 pm

"Lähme kohvikusse.. mul ongi vaja motikaga sõita. Kiiiiiiiiruskatsed," muigas ta kavalalt.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:18 pm

"Mitte siis, kui mina sul seal taga istun" lausus Bryan. "Ma pole endale autot veel soetanud, aga tuleb välja et peab tegema seda kiiremas korras" rääkis nooruk ning naeris endamisi.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:23 pm

"Sa oled paha," torises Hannah. "Ma ei tapa sind ju ära," lausus Pay kutsikasilmadega, lootes, et see mõjub ja ta saab, mida tahab.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:25 pm

"Ei Pay, nii lihtsalt see ei käi" lausus ta ning muigas. "Ma olen suhteliselt kindel, et sa oled valmis oma lihase venna ära tapma" tögas Bryan siis ning muigas ikka kavalalt.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:27 pm

Payson ristas käed rinnal, vahtis altkulmu venda ja hakkas jalgadega trampina, nagu väike laps. See pidi ju mõjuma.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:29 pm

Bryan kortsutas kulme. "Ei!" lausus ta nüüd kindlalt. "Sa teed seda nagunii, kui mina seal taga ei istu, nii et praegu kannatad rahulikult sõita küll" rääkis Bryan nüüd tõsiselt. "Pealegi, mina juhin" lausus ta lõpuks ning muigas hetke pärast.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:33 pm

"Õe-kiusaja," torises Pay pahaselt, lõpetades selle trampimise. "Lohuta ennast sellega, et kui sina seal taga istud, ei tee ma seda nii hullult, kui ma seda üksi teen.. " lisas ta, manades näole naeratuse. Eelnev pahane olek oli siiski teeseldud. Ning kui Bry vihjest välja luges, siis ei kavatsenud Pay JÄLLE enda kiirusktaseid ennem lõpetada, kui ta haiglasse satub ja arst käsib tal rahulikumalt võtta (samas, Hannah ei kuula arste). "Aga teeme siis nii, et sina juhid ja maksad kohvikus arve, eks," muigas Väike Powell kavalalt.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:50 pm

"Kui sa rahulikult võtad, siis maksan" lausus ta, pidades sellega silmas, et Pay ei telliks tervet kohvikut tühjaks.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 8:52 pm

"Okei," naeratas Payson võidukalt, samas kavalalt. Vennake maksab selle kiusamise eest. Mõtteis tegi ta evil-laugh'i. "Aga, lähme siis?" küsis tütarlaps naeratades.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 10:23 pm

Bry sirutas käe ette, et Hannah talle võtmed annaks. Ennem ei liikunud ta küll kusagile.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. EmptyPüh Dets 26, 2010 11:26 pm

"Ise ütlesid, et kui ma rahulikult sõidan.." torises Payson pahaselt ning andis vennale siis mootorratta võtmed.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





New in town.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: New in town..   New in town.. Empty

Tagasi üles Go down
 
New in town..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kooli territoorium :: Parkla-
Hüppa: