American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Lumist ilma nautimas.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

Lumist ilma nautimas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumist ilma nautimas.   Lumist ilma nautimas. - Page 2 EmptyReede Dets 24, 2010 4:43 am

Bryan kuulas Charlota juttu. Tõsi, tüdrukul polnud lapsepõlve. Vähemalt mitte nii paljude võimalustega, kui mõnel on. "Aga sel juhul oleks aeg elama hakata" lausus ta ning naeratas õrnalt ning lohutavalt. "Me oleme siiani noored" lisas ta ning tegi Cher'ile kiirelt silma. Aga nii see ka oli. Bryan teadis, et enne kui ta 30 pole, siis on ta ikka vägagi noor ning naudib elu.
Tagasi üles Go down
Charlota Renata Paisley

Charlota Renata Paisley


Postituste arv : 41
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Cher
Vanus: 18
Parim omadus: Kuulab teisi ära ning aitab igal võimalusel.

Lumist ilma nautimas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumist ilma nautimas.   Lumist ilma nautimas. - Page 2 EmptyReede Dets 24, 2010 4:47 am

''Elamise poole ma pürgin jah'' lausus Cher ning hakkas edasi kõndima kutsudes Bryanit kaasa. ''Räägi mulle oma lapsepõlvest, milline see oli? Oli sul palju sõpru? Mis te tegite koos?'' päris neiu.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

Lumist ilma nautimas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumist ilma nautimas.   Lumist ilma nautimas. - Page 2 EmptyReede Dets 24, 2010 4:53 am

"Lapsepõlv oli mul suhteliselt, rahulik tegelikult" rääkis Bryan siis. "Kuna isa suhteliselt ammu ära suri, siis olin emale toeks, kui tal mu noorema õega abi oli vaja" lisas noormees. "Vahest käisin ka sõpradega väljas, tegime igast lolluseid. Ei ütleks, et mul just palju sõpru oli. Aga need olid head sõbrad" lisas ta ning naeratas endamisi.
Tagasi üles Go down
Charlota Renata Paisley

Charlota Renata Paisley


Postituste arv : 41
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Cher
Vanus: 18
Parim omadus: Kuulab teisi ära ning aitab igal võimalusel.

Lumist ilma nautimas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumist ilma nautimas.   Lumist ilma nautimas. - Page 2 EmptyReede Dets 24, 2010 4:58 am

''Räägi mulle lollustest'' palus Cher ja naeris. Lapsepõlves ei olnud ju tal lollusteks võimalust.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

Lumist ilma nautimas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumist ilma nautimas.   Lumist ilma nautimas. - Page 2 EmptyReede Dets 24, 2010 5:16 am

Bryan naeris endamisi. "Noh, me loopisime veepomme aknast tänavale" alustas nooruk. "Talvel mängisime rakettidega. Käisime poistega niisama jõlkumas" rääkis Bryan siis pikemalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lumist ilma nautimas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumist ilma nautimas.   Lumist ilma nautimas. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lumist ilma nautimas.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kooli territoorium :: Kooli park-
Hüppa: