American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Siis kui teised veel uneland'is olid.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyEsm Dets 20, 2010 6:43 pm

"Olgu," pomises Lyn. Nüüd oli ta juba harjunud valguse ja ärkvel olekuga kuigi pilk oli tal endiselt unise võitu. "Mitmekesiselt või noh.. Vahepeal sügavamalt ja vahepeal olin poolunes," vastas ta ning varjas siis käega ühe haigutuse. Ta võttis ennist lauale pandud kohvitopsi ja jõi sealt lonksu. Kohvi oli külmaks muutunud.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 12:01 am

Chris haaras tugitoolist oma kitarri ja hakkas täiesti tühja koha pealt seda mängima, kaasa ümisedes, nagu ei teaks ta sõnu, aga kangesti tahaks laulda. Sellel laulul polnud veel nime ja ilmselgelt polnud see veel valmis, aga kõlas juba paljutõotavalt.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 12:18 am

Jantoi pani topsi külma joogiga tagasi lauale ja kuulas ning jälgis Chris'i mängu. Too oli osav ja muusika kõlas väga kaunilt. Neidis libistas papud jalast ja tõmbas jalad diivanile, istudes siis rätsepaistes.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 12:32 am

Chris pidas pausi, mõtles veidi ja mängis siis edasi. Kui ta viimaks lõpetanud oli, muigas nooruk kavalalt. "Päris hea mis?"
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 12:36 am

"Mitte päris hea vaid lausa väga hea," arvas Jantoinette naeratades.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 12:38 am

"Ma peaks seda poistele mängima," arvas Chris. Ta tinistas veel natuke kitarri.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 2:25 am

"Sa tõesti peaksid. Ma usun, et nad oleksid muga samal arvamusel," lausus Jantoi muiates.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 2:36 am

Chris noogutas. Ta pani kitarri tagasi tugitooli ja tõmbas siis oma jalad diivanile. Mees avastas nüüd, et oli paljajalu.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 2:41 am

Jantoi jälgis noormeest tähelepanelikult. "Räägi mulle palun miskit endast," palus neidis. "Miskit tavalise inimese vaatenurgast mitte meedia ja pressi vaatenurgast," täpsustas ta end. Ta eelistas alati arvamusi, mida sai teha tegelikkuse järgi ja mitte mingi meediajärgi, sest see võis tihti ka mööda panna või panna teadlikult juurde ka igasugust pahna.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 2:51 am

"Mida sa teada tahad?" küsis Chris. "Ma ei tea enam ise, mida inimesed juba teavad ja mida nad ei tea," lisas ta muiates.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 3:04 am

"Vahet ei ole mida. Lihtsalt räägi endast oma arvamuse poolest, mida sa enda kohta õigeks pead," lausus Jantoi.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 3:14 am

"See on tõsi, et ma sellest modellist lahku läksin," muigas Chris. "See on ka tõsi, et ma Chicago laivil end täis jõin ja pooli laule valede sõnadega laulsin, aga see on põhjendatav. Kõik need jutud, et ma laamendan hotellides on ka tõsi, väljaarvatud see üks kord Miamis, kus hotell tahtsi mult lihtsalt raha koorida. Mida lehed minust veel kirjutanud on? Aa, see viimane artikkel minust mingis naistekas on 75% vale. Ajakirjanik ei lasknud mul õieti rääkidagi," seletas Christopher muiates. "Sa võid mult mõne meedia poolt kajastatud sündmuse kohta küsida ja ma vastan käsi südamel, kas see on tõsi või mitte," lubas noormees.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 4:50 am

Jantoi kuulas Chris'i juttu nägu naerul. "Mm.. Aga see jutt, et sa olevat geiks hakanud ja sellele järgnev, et sa oled hoopis bi?" küsis neidis muiates.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 12:52 pm

"See tuli sellest, et ma oma bändikaaslasega ühel peol amelesin ja see on vale. Ma pole kellekski hakanud, ma olen koguaeg bi olnud," muigas Chris. Oli täitsa huvitav rääkida kellegagi, keda huvitas, mis on tõsi ja mis mitte.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 8:44 pm

"Normaalne," ütles Jantoi naeratades. Ta mõtles veel mingeid huvitavaid uudiseid, mille kohta tal oli varem tekkinud küsimus, et kas need on tõesed või mitte. "Aga see mingi mustanahalise tsiki raseduse värk, et ta väitis, et sa oled ta lapse isa? Ma selle kohta edasisi uudiseid pole ise lugenud."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 8:53 pm

"Ah, see oli täiesti välja mõeldud," muigas Chris. "Selliseid asju on veel olnud. Tüüpiline, inimesed tahavad raha välja pressida ja siis lasevad end paksuks pista ja tulevad siis raha nõudma," selgitas noormees muiates.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 8:57 pm

"Kõlab tüütult," arvas Jantoi. Ta jäi mõtlikuks. "Ma ei teagi, mida rohkem küsida," ütles ta kulmu veidi kortsutades.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 9:11 pm

"Siit moraal: Ära usu alati kõike, mida lehed kirjutavad, aga võta nende kirjutatu omale teadmiseks," lausus Christopher ning muigas.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 9:30 pm

"Ma üldjuhul ei usugi kõike ja eelarvamus on mu jaoks ka üsna tähtsusetu. Tähtis on see, kuidas asjad päriselt on ja seda saan ma kõige paremini teada asja ise uurides," lausus Jantoinette muiates.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 9:47 pm

"Ütle ausalt, mida sa minust arvasid, enne tänast?" küsis Chris.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 9:52 pm

"Eelarvamus kogu selle meedia ja pressi põhjal oleks, et wow.. Küll ma olen korralik ingel, sest see tüüp on kõvasti hullem," lausus Jantoi muiates.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 10:10 pm

"No siis polegi väga vale eelarvamus minust," muigas Christopher.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 10:24 pm

"Ei tea. Mu tegeliku arvamus sust pole veel välja kujunenud. Sul on veel lootust," ütles Jantoi naeratades.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 10:31 pm

"Aga mina tean, et täpselt nii hull ma olengi," muigas Chris. "Siin on asi kuidagi rahulikum, aga bändiga tuuril olles olen ma täiesti pöörane," muigas noormees.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 EmptyTeis Dets 21, 2010 10:50 pm

"Ma usun, et sa oled pöörane. Igaüks oleks tavalisest erinev, sest esinemine sisestab päris palju adrenaliini ja see muudab inimesi pööraseks," lausus Jantoi muigega.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis kui teised veel uneland'is olid.   Siis kui teised veel uneland'is olid. - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Siis kui teised veel uneland'is olid.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Koridorid-
Hüppa: