American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Nälga leevendamas

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyNelj Dets 16, 2010 1:47 am

"Ma pole maniakaalselt organiseeritud," protesteeris Zooey. Ta ju polnud, talle lihtsalt ei meeldinud tundmatus kohas pea ees vette hüpata.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyNelj Dets 16, 2010 1:49 am

"Jajah.. Mida iganes sa ütled," muigas Joseph ja pani tühja klaasi kolksuga kandikule, hingates sügavalt sisse ja välja. "See oli hea," teatas mees lõpuks.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyNelj Dets 16, 2010 2:01 am

"Sul on alati hea, kui sa süüa saad," märkis neidis ja jõi oma tassi tühjaks.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyNelj Dets 16, 2010 2:11 am

"Ma olen mees. See on mu loomuses," sõnas Joseph tähtsalt. "Siin võiksid nüüd kuskil diivanid olla. Kerge uinak kuluks ära," arutles mees, vaadates sööklas ringi. Diivaneid ega tugitoole ta sealt küll ei leidnud, aga loota ju võis.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyLaup Dets 18, 2010 4:57 am

"Sul on oma korter, kus sul on oma voodi," märkis Zooey. Tüdruk sättis oma nõud kandikule ilusti.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyTeis Dets 28, 2010 5:14 am

"Ja see korter on ühtlasi ka liiga kaugel. Sinna jõudes on väsimus juba kadunud," sõnas Joseph ja muigas, nähes, mida tüdruk tegi. "Sa võid minu nõud ka korda sättida," lubas mees.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyTeis Dets 28, 2010 5:43 pm

Zooey naeratas ja sättis ja oma veena nõud ilusti. Nüüd oli tema huulil rahulolev muje. "Aga siis teeme nii, et me lähme koolimaja peale jalutama ja sa unustad oma väsimuse üldse ära," lausus Lily täiesti kindlalt. Neidis vaatas veel korra laua üle. "Tead, ma arvan, et mulle hakkab siin koolis meeldima," naeratas ta.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 1:32 am

Joseph naeris kergelt, kui õde tõepoolest ka tema nõudega mässama kukkus. Ta oli seda küll naljana mõelnud, aga olgu nii. "No okei.. Aga kui ma püstijalu magama jään, siis on see sinu vastutusel, et ma mõne pehme asemeni jõuaks," hoiatas mees püsti tõustes ja naeratas siis. "Ma väga loodan, et hakkab."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 1:50 am

"Siis ma kolgin sind seni, kuni su uni kaob," naeratas Zooey lõbusalt ja tõusis samuti püsti. Neidis vaatas sööklas ringi. Nõud tuli vist lauale jätta, sest ta ei märganud kusagil kohta, kuhu neid viia.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 1:53 am

"Aitäh, kallis õde. Ma armastan sind ka väga," naeris Joseph ja hakkas lauast eemale astuma, pöörates end siis Zooey poole ja kõndides selg ees edasi. "Tahad nõud veel enne minekut ära ka pesta äkki?"
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 2:19 am

Zooey võttis oma asjad ja saatis siis Joshile pahase pilgu. "Ma ei ütle sulle, kui sa vastu seina kõnnid," lausus ta. Ta järgnes oma vennale õel muje huulil.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 2:31 am

"Sa ei peagi mulle ütlema, kui ma vastu seina kõnnin, õeke," naeris Joseph. "Soovitav oleks öelda ikka natuke enne."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 2:48 am

"Ma ei ütle enne ka midagi," lausus Zooey kindlalt.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 2:54 am

"Küll ma ise piisavalt tark olen, et ära tajun, millal sein.." alustas Joseph ja põrkaski siis muidugi seinaga kokku. "..tuleb."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 3:13 am

Zooey naeris venna üle, nii, et tema suunurka tekkis väike põselohk. "Su tajumine on roostes vist," märkis tüdruk lõbusalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 3:17 am

"See polnud aus. Ma rääkisin sinuga samal ajal," kiirustas Joseph end vabandustega kaitsma. "Üldsegi ei tohiks sa enda suure venna üle naerda. Ma võin su rõdult pea alaspidi alla ka riputada."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 3:41 am

"Sa ei teeks seda," muigas Zooey kindlalt.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 3:48 am

"Sa ei usu või?" naeris Joseph ja astus õe juurde, võttes tal ümbert kinni ja heites tüdruku üle õla. "Puhketoas on ka rõdu, eks?" uuris mees sööklauksest välja astudes.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 3:53 am

"Ei ole!" kiljatas Zooey, kramlikult oma asjadest kinni hoides. Tegelikult polnud ta kindel.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 3:55 am

"A no eks lähme siis ühikasse," sõnas Joseph muretult. "Natuke pikem maa on, aga sul on ju mugav, eks?"
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 4:16 am

"Christopher Joseph Dale, pane mind kohe maha," käskis Zooey pahaselt. Samas ta ei tahtnud hästi uskuda, et Josh selleks tegelikult ka võimeline on.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 4:21 am

"Oioi, kohe täisnimi võeti kasutusele ja puha," naeris Joseph. "Mõtle positiivselt.. Sa ei pea enda väsinud jalgu kurnama. Pealegi oled sa lühike. Kui ma su jalgupidi alla riputan, venid ehk pikemaks."
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 4:25 am

"Sa oled nii õel," turtsatas Zooey. "Pane mind maha!" käskis ta. "Kohe!" lisas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Joseph Dale

Joseph Dale


Postituste arv : 763
Join date : 15/12/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, CJ
Vanus: 21
Parim omadus: Naeratab tihti

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 4:30 am

"Kusskuss.. Ära püüa meile liigset tähelepanu nüüd," muigas Joseph ja sammus treppide juurde. "Nüüd võid veidi raputada saada," hoiatas mees trepist üles suundudes.
Tagasi üles Go down
Zooey Dale

Zooey Dale


Postituste arv : 620
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Em, Lily, Zooey
Vanus: 19. aastane.
Parim omadus: Hoolivus.

Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 EmptyKolm Jan 12, 2011 4:46 am

"Appi!" kisas Zooey üle koridori, lootes nii pääseda. "Sa oled kohutav, tead seda?" küsis tüdruk. Üks tüüp koridoris saatis nende poole veidra pilgu, aga raputas siis naerdes pead.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nälga leevendamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nälga leevendamas   Nälga leevendamas - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Nälga leevendamas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Muu :: Söökla-
Hüppa: