American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 The first of them all

Go down 
5 posters
AutorTeade
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: The first of them all   The first of them all EmptyKolm Jan 12, 2011 12:47 am

Joshua keeras klassi ukse lukust lahti ja astus ruumi, jättes ukse lahti. Mees asetas oma lauale paberi, millel seisis õpilaste nimekiri ja kirjutas tahvlile oma nime. Nii oli nagu kombeks. Josh viis pilgu üle ruumi, päris suur klass teine. Iga pingirida tõusis esimeset astme võrra kõrgemale, muutes klassiruumi väikeseks auditooriumiks. Pingid olid ühe kohalised ja nägid väga uued välja.

Mees istus nüüd oma kohale ja jäi uusi õpilasi ootama. Aega oli veel oma 13 minutit, enne, kui tund algama peaks.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyKolm Jan 12, 2011 12:55 am

Amanda sammus rõõmsalt klassi poole. Tegu oli ju siiski ta lemmiktunniga ja lõpuks jõudis esimene tund ka kätte. Tüdruk oli enda asjad juba ammu kokku pannud ja siis niisama toas aega veetnud. Ta ei teadnud, kas nad hakkavad kohe tööle ka, aga igaks juhuks võttis ta enda pliiatsid ja pastellid kaasa. Värve oli võimalik ju koha pealt ka saada. Lisaks oli Mandyl ka muud vajalikku ja vähem vajalikku kraami ja kott ta õlal oli üpris täis. Viimaks ei olnud ta mallanud enam oodata ja otsustas varem kohale minna.

Amanda astus klassi ja viis pilgu kohe tühjale ruumile. Nojah.. "Tere," sõnas tüdruk viisakalt ja võttis endale esimeses reas koha. Lemmiktundides istus ta alati kõige ette.
Tagasi üles Go down
Eleanor Clame

Eleanor Clame


Postituste arv : 858
Join date : 12/08/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ellie
Vanus: 18
Parim omadus:

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyTeis Jan 18, 2011 1:03 am

Eleanor jalutas klassiruumide poole, sihiks kunstiklass. Tunni alguseni oli vaid mõned minutid jäänud, varem Ellie end klassiruumi vedada ei viitsinud. Talle meeldis kunst, aga ta ei näinud mõtet tükk aega enne tundi klassi ronimiseks, et seal siis lihtsalt passida. Klassi jõudnud, tervitas ta õpetajat ja lausus ka Amandale, ühele oma korterikaaslastest, kerge hei. Kuhugi klassiruumi keskel asuvatest laudadest omandanud, asetas neidis koti laua peale. Ta ei hakanud veel midagi välja võtma, äkki ei lähe vajagi - esimene tund siiski.
Tagasi üles Go down
Daniel Lester

Daniel Lester


Postituste arv : 963
Join date : 26/03/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Dan
Vanus: 19
Parim omadus: Sõbralikkus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyTeis Jan 18, 2011 4:56 am

Daniel astus klassi, õpetajat ja klassikaaslasi huvitunult silmitsedes, ning hüüdis rõõmsameelselt: "Tere!" Seejärel leidis ta endale kiirelt koha kolmandas reas.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyTeis Jan 18, 2011 7:50 pm

Kui kell armutult täistundi näitas ja klass juba õpilastest üsna täis näis olevat, tõusis Josh oma kohalt.

OT: Paar õpilast ainult oleks pisut feil, seega me kujutame ette, et siin on hunnik kunstihuvilisi õpilasi. Smile

Joshua seisis oma laua kõrvale ja alustas tunniga. "Minu nimi on Joshua Kemper, nagu te tahvlilt lugeda võite. Ma õppisin CSA's. Olen end hiljem palju täiendanud, põhiliselt skulptuuris. Olen õpetanud keskkoolis ja olnud õppejõud ülikoolis. Nüüd otsustasn ma liituda AmAcAri meeskonnaga," rääkis mees võimalikult lühidalt endast, paljastamata eraelulisi fakte. "Teeme asja kiirelt ja lihtsalt ära. Ma võtan asja üsna vabalt, aga kui teie asja tõsiselt ei võta, on mul ka teie tulemustest ja lõpetamisest savi. Mõistate? Kena. Põhiala õpilased, tõuske palun püsti," Joshi hääl oli energiline ja rõõmsameelne.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyKolm Jan 19, 2011 2:38 am

Jantoinette oli õigel ajal rahulikult klassi läinud, ilme igati optimistlikkust väljendav. Neidis oli mugavalt ka istet võtnud akna ääres teises pingis. Mõnus koht. Kui õpetaja rääkima oli hakanud kuulas neidis teda tähelepanelikult ning ka huviga. Oli positiivne, et õpetaja võttis asja tõesti nii võrd rahulikult ja vabalt. Kahju, et kõik õpetajad sellised ei olnud. Igatahes kui paluti põhiala õpilastel püsti tõusta tõusis Lyn püsti, jäädes oma tooli kõrvale seisma.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyEsm Jan 24, 2011 2:13 am

"Vahva. Teid on omajagu. Rääkige nüüd igaüks veidi endast," palus mees. Ta noogutas kõigepealt tüdrukule esimesest pingist, kes pika eluloo rääkis, sellest, kust ta sündis, kus kasvas, kui vana ta on, miks ta kunsti valis. Josh kuulas ja noogutas, viimaks neidis istus, nüüd noogutas mees Jantoi poole, et tema rääkima hakkaks.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyEsm Jan 24, 2011 10:14 pm

Jantoi kuulas esimese tütarlapse enesetutvustust huviga. Kui noogutati tema poole naeratas kergelt ja mõtles siis mida rääkida. "Mina olen Jantoinette Carolyn De Tepar, kuid täiesti lubatud on öelda ka lihtsalt Jantoi. Ma olen sündinud Prantsusmaal, Pariisis ning üles olen kasvanud vahelduva eduga nii seal kui ka siinsamas New Yorgis. Hetkel olen ma 18.aastane. Kunsti valisin ma sellepärast, et see on miski, mis on mind paelunud väiksest saadik ja millega olen ma ka olnud kogu elu ümbritsetud tänu emale. Seega alustasin ka joonistamisega varases eas ja üsna kiirelt õppisin selgeks erinevaid nippe, viise ja ka kunstiliike ja kuna ma olengi olnud alati ümbritsetud kunstiga siis tundus lihtsalt õige õppida seda ka süvenenumalt edasi," rääkis neidis, lootes, et ta nüüd liiga pikalt ei rääkinud.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyEsm Jan 24, 2011 11:31 pm

Joshua noogutas ja lubas neidisel istuda. Ta kuulas ka kõik teised õpilased ära, ning naeratas siis klassile. "Me teeme tunnid eraldi, loomulikult. Teooria tundides olete te koos. Põhiala õpilased saavad lisaks teooriale veel ka praktikat. Esimese asjana tahan ma, et te inimest maaliksite. Seega ma räägin draama õppejõuga ja ehk mõned julged näitlejad poseerivad teile. Lisaks sellele teeme me teiega ka savist ja plastiliinist kujukesi," seletas mees. "Ja ma loodan, et meil jääb veel ka aega väljasõitudeks." Josh vaatas kella, aega veel oli. "Rääkige, mis on teie jaoks kunst," palus mees.
Tagasi üles Go down
Jantoinette C. De Tepar
The AmAcAr Inmate N12B
Jantoinette C. De Tepar


Postituste arv : 6157
Join date : 19/06/2009
Asukoht : Siin. Arvuti taga. :)

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Jantoi, Nette, Lyn.
Vanus: 18
Parim omadus: Tolerantsus.

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyTeis Jan 25, 2011 4:11 am

Jantoi istus ja kuulas ka teiste juttu edasi. Kui õptaja edasi rääkima hakkas kuulas ta ka tedagi. Küsimuse puhul jäi tütarlaps vägagi mõtlikuks. Kunst oli lihtsalt nii laialdane mõiste ja selle all võis ka mõelda päris erinevaid asju ja viise.
Tagasi üles Go down
Eleanor Clame

Eleanor Clame


Postituste arv : 858
Join date : 12/08/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ellie
Vanus: 18
Parim omadus:

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyTeis Jan 25, 2011 4:58 am

Põhiala õpilased saavad lisaks teooriale praktikat? Tähendab, lisaala õpilased praktiseerida ei saagi? Mismõttes? Teooriat võis ju ise ka kustiganes lugeda, praktiga nii kergelt ei tulnud. "Miks ainult põhiala õpilased praktikat saavad?" küsis Ellie õpetajalt.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyTeis Jan 25, 2011 1:27 pm

"Sest see on vahva," muigas Joshua. "Kas te tahate teisiti? Et põhiala omad saavad ikka nii praktikat, kui teooriat, aga lisa ala õpilased saavad ainult praktikat? Minule sobib igat moodi, teie öelge, kuidas teile meeldib," naeratas õpetaja.
Tagasi üles Go down
Eleanor Clame

Eleanor Clame


Postituste arv : 858
Join date : 12/08/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ellie
Vanus: 18
Parim omadus:

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyKolm Veeb 16, 2011 6:00 am

"Tükike siit, tükike sealt," pakkus Eleanor. Põhiala võiks seda kõike lihtsalt põhjalikumalt teha.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyKolm Veeb 16, 2011 6:03 am

Joshua mõtles pisut. "Ja mismoodi see täpselt välja näeks?" küsis ta siis, et tutvuda neiu ideega lähemalt. Mida ta siis õieti silmas pidas? Kui tükike siit ja tükike sealt, siis ei saa ju korraliku õpetust.
Tagasi üles Go down
Eleanor Clame

Eleanor Clame


Postituste arv : 858
Join date : 12/08/2010
Age : 30

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ellie
Vanus: 18
Parim omadus:

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyKolm Veeb 16, 2011 6:10 am

"Nagu..." seletamine ei ole midagi, mida Ellie oskas. "Noh, et...lisaala omad õpivad ainult põhiasju ja põhiala omad kõike põhjalikumalt." Palun ole mees ja saa aru. Paremini Eleanor lihtsalt seletada poleks osanud.
Tagasi üles Go down
Joshua Kemper

Joshua Kemper


Postituste arv : 131
Join date : 12/01/2011

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Josh, mr Kemper
Vanus: 35-aastane
Parim omadus: Soojus

The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all EmptyKolm Veeb 16, 2011 6:33 am

Joshua mõtles selle üle veidi. "See on täitsa mõeldav, kui kõik sellega nõus on," lausus ta noogutades. Kõik oli võimalik.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The first of them all Empty
PostitaminePealkiri: Re: The first of them all   The first of them all Empty

Tagasi üles Go down
 
The first of them all
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kursused :: Kunst-
Hüppa: