American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 TsinkPlekkPang

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyEsm Jan 03, 2011 11:22 pm

Chris istus muusika klassis. Tema lemmik akustiline kitarr seisis tiibklaveri kõrval, toetudes mustale pillile. Chris ise istus klaveri taga ja mängis üht vana lugu. Ta oli seal juba veidi aega olnud. Noormehel oli seljas tema bändi logoga must t-särk, jalas tumedad teksad ja ketsid.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyEsm Jan 03, 2011 11:28 pm

Ryan kõndis koolipeal ringi ja üritas põgeneda veidrate pilkude eest. Jah, ta oli uus, kuid uudishimulikud pilgud hakkasid ära tüütama. Ta sammus ringi ja jõudis lõpuks muusikaklassi. Sisse astudes nägi ta, et keegi istub seal, kuid ta ei tundnud Chrisi ära. Vaikselt võttis ta ühest nurgast kitarri ja hakkas sama viisi mängima.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyEsm Jan 03, 2011 11:56 pm

Chris ei tõstnud klaverilt pilku vaid mängis edasi. Loo lõpuni mänginud, tõstis ta pilgu ja vaatas sinna poole kust kitarrimäng tuli. Nähes Ryanit ta võpatas ja põrnitses ainiti oma poolvenda.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 1:41 am

Samasugune reaktsioon oli ka Ryanil. "Kurat." pomises ta ja pani kitarri ära.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 1:49 am

"See oli päris hea," pomises Chris ja jälgis oma venda.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 1:58 am

Ryan sattus segadusse..Kas lüüa Chrisile kitarriga mööda pead või minema jalutada..?
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 2:12 am

"Sa ilmselgelt pole jutu tujus ja süüdistad mind endiselt asjas, milles mina seekord üldse süüdi pole," lausus Chris ükskõikselt ja hakkas taas klaverit mängima.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 2:14 am

Ryan tõusis püsti "Kas sa oled tõesti nii ignorantne, et arvad, et kui sa tõstad käed ja ütled 'mina pole süüdi', siis saab kõik korda!?" karjus ta.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 2:21 am

Chris lõpetas mängi ja viis pilgu taas Ryani poole. "Aga mina pole ju süüdi? Mina pole süüdi oma isa otsustes," lausus noormees.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 2:46 am

Ryan keeras selja ja toetas end vastu seina "Kui sind poleks olnud, oleks mu vanemad kokku jäänud," niimoodi, kui Ryan Chrisi ei näinud, oli lihtsam end vaos hoida.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 2:54 am

"Sa peaksid isa selles süüdistama. Tema sakib, et ta su jättis," vastas Chris.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:02 am

"Kui sind poleks olnud, oleks ta minuga." korrutas Ryan, nagu katkine plaat.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:05 am

Chris silmitses oma poolvenda. "See pole endiselt minu süü," jäi nooruk endale kindlaks.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:08 am

Ryan sulges hetkeks silmad ja pööras end siis Chrisi poole "Jah, midaiganes. Aga kas sa tõesti arvad, et see, kui sa seda järjepidevalt väidad, sind aitab? Loodad sa tõesti, et su kuulsus ja feim sind siin aitavad!? Kõik selle oled sa saavutanud tänu mu isale. Kui teda ei oleks, oleks sa mittekeegi!" karjus noormees ja mõtles kibedalt "Sa oleks see, kes mina praegu."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:22 am

Chris tõusis püsti. "Ma olen selle saavutanud tänu sellele, et ma oskan ja tahan muusikat teha ja ma olen selle nimel rängalt pingutanud. See on sinu enda süü, et sa selline luuser oled. Ära sega minu isa sellesse," rääkis Chris vihaselt.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:31 am

Ka Ryan muutus vihasemaks "Ja sa tahad tõesti väita, et ta ei olnud sulle kogu selle aja toeks!? Et ta ei ole sulle kunagi abiks olnud!?"
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:39 am

"Ei, aga mu ema oli mulle samamoodi toeks. Kus sinu ema olnud on? Ringi hooranud?!" käratas Chris ja kahetses seda kohe. Ta poleks pidanud nii ütlema.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:43 am

Üsna kiirelt oli Ryan juba Chrisi juures ja võttis tema kraest kinni "Ütle seda uuesti." sisistas ta, olles reavust vaid mõne hingetõmbe kaugusel.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:46 am

"Ma ei mõelnud seda nii," vabandas Chris silmitsedes Ryani vihast põlevatesse silmadesse. Chrisi silmadest peegeldus üksnes hirmu.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:49 am

"Ütle seda veelkord!" käratas Ryan ja tõukas Chrisi vastu seina, samal ajal endiselt noormehe kraest hoides.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:53 am

Chris sulges sekundiks silmad. See tegi haiget. "Ma ei mõelnud seda nii. Ma ei tahtnud seda nii öelda," ja kuidas ta seda siis öelda tahtis? Isegi vabandamises ta sakkis. Chris haaras Ryani kätest, püüdes neid enda krae küljest lahti kangutada.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 3:55 am

"Sõnasta see siis ümber," Ryan'i viha kasvas.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 4:00 am

Ta ei osanud mitte midagi öelda, et kuidagi Ryani raevu vähendada. "Ma tahtsin öelda, et mu isa ei kasvatanud mind üksinda. Tähendab meie isa. Mu oma on ka mind aidanud. Mitte, et sinu ema seda teinud poleks," kurat, ta ei osanud ju. "Rahuneks maha ja räägiks sellest kohvitassi taga või ei räägiks üldse, aga sa võiks minust ikkagi lahti lasta," pomises Chris. Samas alati oli võimalus Ryanil jälle hing kinni lüüa.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 4:34 am

Ryan pigistas pisut Chrisi kaela. Ta ei suutnud enam mõelda, ta ei suutnud peksta, ta tahtis lihtsalt Chrisi silmadesse vaadata ja tunda, kuidas tal õhku vähemaks jääb.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang EmptyTeis Jan 04, 2011 4:41 am

Chris haaras Ryani käest ja püüdis seda enda kaelaküljest lahti rebida. "Neid asju ei... lahendata....nii," kähises Chris. Enese häält kuuldes tabas teda paanika. Mis siis, kui see ta häälele kuidagi mõjub? Igaveseks?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





TsinkPlekkPang Empty
PostitaminePealkiri: Re: TsinkPlekkPang   TsinkPlekkPang Empty

Tagasi üles Go down
 
TsinkPlekkPang
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 13Mine lehele : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Akadeemia :: Kursused :: Muusika-
Hüppa: