American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 Ryan istub haiglas. Oi-oi

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyTeis Dets 28, 2010 5:01 am

Ryan veeretati palatisse. Arstid olid ta olukorra küll stabiliseerinud, kuid soovisid ta päevaks või paariks haiglasse jätta. Ryan lamas voodis ja vaatas palatiaknast välja.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyTeis Dets 28, 2010 5:17 am

Järgmiseks päevaks oli Chris end korda seadnud. Meediasse jõudis asi sedasi, et Chrisile ja tema poolvennale Ryanile tungiti NY kõrvaltänaval lihtsalt julmalt kallale. Kõik mätsiti kinni. Chris oli nüüd haiglas, kus ta andis interviu paarile ajakirjanikule ja suundus siis Ryanit vaatama. Noormees astus palatiuksest sisse ja silmitses voodis lebavad Ryanit.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyTeis Dets 28, 2010 6:11 pm

Ryani silmad olid suletud. Ta küll ei maganud, kuid ta ei soovinud kedagi näha. Kuuldes, et keegi astus palatisse, eeldas ta, et see on tema terapeut, kelle ta hea meelega perse oleks saatnud.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyPüh Jan 02, 2011 9:23 pm

Chris sammus aeglaselt voodi poole. Ta ei osanud midagi öelda, aga ta oleks tahtnud nii palju küsida.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 1:04 am

"Mine ära." sõnas Ryan tuimalt, olles veendunud, et tulija on tema terapeut.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 3:37 am

"Karmid sõnad maaslamaja kohta," muigas Chris.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 4:46 am

Ryan muigas, kuid ei avanud silmi "Nüüd võid sa mu hullumajja saata, sest ma olen hetkel veendunud, et siin ei seisa mitte sina, vaid põhjus, miks ma 22 aastat tagasi oma isast ilma jäin."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 4:55 am

"See on alusetu süüdistus," turtsatas Chris ja silmitses Ryanit veidralt. Miks ta muigas?
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 5:17 am

"Jäta, Trevor," naeratas Chris ja keeras end selili - seljaga ukse poole.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 5:30 am

"Trevor?" küsis Chris ja ristas rinnal käed, "kes on Trevor?" Chris silmitses oma poolvenda ja kergitas üht kulmu.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 7:44 pm

Ryan hakkas valjult naerma "Ära mängi.." ta pööras end ringi, avades samal ajal silmad. Ta jäi Chrisi suurte silmadega põrnitsema ja tõusis siis istuli. Ta pea hakkas meeletult valutama ja silmist lõi tuld. Noormees vaatas Chrisi poole "Mida sina siin teed?" sisistas ta.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 7:52 pm

Chris astus sammu tagasi. "Järsku polnudki enam nii tore seal olla. "Ma tulin sind vaatama, sest sa karjusid eile seal ikka päris valjult," pomises ta.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 8:22 pm

"Minuga on korras," sõnas Ryan ja üritas mitte ärrituda. Praegu oleks ta tõesti suhteliselt võimetu kakluseks.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 8:35 pm

"Ja ma ei kavatse veel uttu tõmmata siit, sest ajakirjanikud passivad ukse taga," seletas Chris muiates. Ta astus nüüd sammu venna voodile lähemale. "See pole väga minu asi sulle seda öelda, aga mulle tundub, et sul on vihaga kergeid probleeme," seletas nooruk. Tema ju ei teadnud, mis Ryani probleem oli.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 8:37 pm

"Ja-jah. Seda väidab ka mu terapeut." Rahustamine ei tahtnud eriti mõjuda..Kuidas see nüüd oligi...Viis..kuus..seitse..
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 8:41 pm

"No see on tore, et sa sellega ikka tegeled," noogutas Chris. Ta seisis jälle Ryani voodi kõrval. "See pole ju minu süü, et meil üks isa on," pomises Chris.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 8:53 pm

"Ta valis sinu. Ja see on juba sinu süü."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 8:57 pm

"Mida mina tegin?" turtsatas Chris pahaselt. "Mu isa oli mu emaga abielus enne minu sündi, eeldatavasti ka enne sinu sündi. See on su enda süü, et sa üldse sündisid," lausus noormees etteheitvalt. Mis õigusega Ryan teda süüdistas praegu?
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 9:00 pm

Ryan sulges silmad "Mine ära." sosistas ta surmtõsiselt. "Mine kohe ära."
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 9:07 pm

"Kelleks sa end pead? Ma ei kavatse siit enne lahkuda, kuni sa oma probleemid alla neelad ja mind rahule jätad," käratas Chris. No ta tõesti ei kavatsenud kogu ülejäänud aja seal koolis ringi hiilida ja praegu oli lihtne täkku täis olla. Ryan lamas voodis.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 9:13 pm

Ryani käsi tõmbus rusikasse "Mine ära, enne, kui ma midagi väga lolli teen." ta ju üritas. Oi, kuidas üritas.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 9:19 pm

"Sa lamad voodis, kuhu sa tänu minule sattusid. Vaevalt sa midagi idiootset üritama hakkad," lausus Chris enesekindlalt. Hetkel tundis ta end kõikvõimsalt.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 9:22 pm

Ryan pigistas silmad kinni ja üritas end tagasi hoida. Ta võttis käega voodiservast ja pigistas seda nii, et ta nukid tõmbusid valgeks.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 9:32 pm

Chris silmitses Ryani käsi. Äkki oleks ikka targem uttu tõmmata? "Kuule, ma tahan selle asja ära klaarida. See on nõme, kui sa igal suvalisel hetkel pead õigeks mulle kallale tormata, aga sa pead hetkel paranema, nii et räägime mõni teine kord. Cya!" vuristas Chris ja lahkus palatist. Ta ei tahtnud seda tunnistada, aga ta tõesti kartis Ryanit.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi EmptyEsm Jan 03, 2011 9:36 pm

Kui Ryan kuulis, et Chris ära läks, avas ta silmad. Palat oli tühi. Noormees tänas jumalat, et tal parasjagu ühtegi tooli käepärast polnud, mida vastu seina visata. Politseid ei olnud tal vaja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ryan istub haiglas. Oi-oi   Ryan istub haiglas. Oi-oi Empty

Tagasi üles Go down
 
Ryan istub haiglas. Oi-oi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: Mujal väljaspool akadeemiat :: New York'i Keskhaigla :: Palatid-
Hüppa: