American Academy of Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
American Academy of Arts

Interneti põhine rollimäng, kus igaüks saab olla õpilane Ameerika Kunstide Akadeemias ja nautida elu New York'is.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
HOIDKE MUUDATUSTE ALATEEMAL SILM PEAL!!

 

 SUUR LÄBU TEEMA~

Go down 
+3
Amanda Miller
Chris Ryder
Hannah K. P. Powell
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:12 am

Chris silmitses oma veriseid käsi. "Ma tõesti pean helistama," pomises ta, kuigi ta oli endiselt segaduses.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:14 am

"Kus su telefon on?" küsis Amanda ohates, viies pilgu mehe taskutele.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:19 am

"Ma ei tea," pomises Chris ja kirtsutas nina. Valu hakkas alles nüüd järele jõudma. Chris oigas vaikselt.
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:19 am

OT: On mul mõtet teha haiglasse teema? Keegi ju niikuinii mind vaatama ei tule Very Happy
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:22 am

OT: On, minul on plaan tulla Very Happy
Tagasi üles Go down
Ryan Croft

Ryan Croft


Postituste arv : 633
Join date : 23/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Ry, Chris, Dell
Vanus: 22-aastane
Parim omadus: Usaldusväärne

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:25 am

OT: Ok, jätkub haiglas.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:31 am

Amanda kobas Chrisi taskud läbi ja leidis lõpuks teksade taskust ta telefoni, andes selle siis pisut kõheldes mehe kätte.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:41 am

Chris võttis telefoni ja valis oma manageri numbri. See kutsus mõnda aega ja alles siis keegi vastas. "Kuule, mul on probleem," pomises Chris telefoni. "Ma sain oma poolvenna käest tappa ja ma ei tea, kus ma olen hetkel," hetke oli telefonis vaikus ja siis kostus vihast pominat. "Ma ei tea ju. Ma ei saa haiglasse ka minna. Press on kohe seal," vastas Chris. "Sa ei saa mulle lihtsalt niimoodi nuga selga lüüa," ärritus Chris ja võttis siis käega ümber enda kinni. Telefonist kostus karjumist. "Ma lõpetan selle plaadi ära, ma luban," lubas Chris. "Ma lihtsalt ei tea, mida ma hetkel tegema pean," hääl telefonis rahunes. "Koolikaaslastega olen," vastas noormees siis.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:44 am

Amanda ohkas vaikselt, silitades õrnalt Chrisi kätt. Tal jäi üle ainult loota, et too inimene, kellega iganes mees ka ei rääkinud, oskab Chrisi kuidagi aidata.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 4:59 am

"Jah, ma olen vagusi," lubas Chris. Hääl telefonis rääkis veel midagi ja siis lõpetas ta kõne. Chris pigistas telefoni käes. Kuradi valus oli ikka.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 5:03 am

"Kellele sa helistasid? Mis ta rääkis?" uuris Amanda koheselt.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 5:05 am

"Managerile," vastas Chris ja krimpsutas siis nina. "Sul valuvaigisteid pole?" küsis ta, andmata endale aru, et ta nägu täiesti verine on.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 5:08 am

"Ja mis ta rääkis?" kordas Amanda ja raputas siis pead.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyTeis Dets 28, 2010 9:37 pm

Mõni aeg haiglas passinud, otsustas Hannah lahkuda. Polnud tema asi, mis tast edasi sai. Vähemalt oli ta aidanud.

Kuna tal taksoraha polnud, siis pidi ta jala minema. Vaevalt, et vennake veel võimeline sõitma oli. Temagi oli ju joonud.
Aga.. väljas oli külm.. põlvpüksid, tennised ja jakk. Brr.. Hannah väristas õlgu ning läks sörkis tagasi sinna, kus pidu toimus, jaki lukk võimalikult kinni tõmmatud.

Kui ta lõpuks tagasi jõudis, turtsus ta kergelt. Ta viis pilgi Ryder'le. "Kõik korras?" küsis ta küllaltki üleoleval toonil. Mitte, et ta seda oleks. Pahas tujus ongi enamjaolt ta toon selline.
Tagasi üles Go down
Melicent Smith

Melicent Smith


Postituste arv : 1904
Join date : 18/08/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mel
Vanus: 18
Parim omadus: Sõbralikkus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyKolm Dets 29, 2010 4:42 am

Melicent oli märganud, kuidas Chris mingiaeg, nägu verine, koos Amandaga diivanile maandusid ja peagi sinna ka Payson uurima tuli. "Vabanda mind korra," lausus tüdruk Bryanile ning läks siis nende juurde. "Mis toimub?" küsis ta murelikult.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyKolm Dets 29, 2010 6:57 pm

Bryan vaatas nüüd Paysoni poole. Midagi oli vahepeal nagu toimunud, aga mis täpselt? "Hannah, kus sa käisid?" uuris nooruk siis veel. "Ja veel nii õhukeselt riides?" uuris noormees oma õe käest.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyKolm Dets 29, 2010 10:33 pm

"Eii midagi. " sõnas ta ükskõigselt. "Tal polnud vaja purju jäädagi, et kaklema hakata," ütles ta. "Teine on haiglas.." vastas Pay Melicent'le.
Tagasi üles Go down
Melicent Smith

Melicent Smith


Postituste arv : 1904
Join date : 18/08/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mel
Vanus: 18
Parim omadus: Sõbralikkus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyNelj Dets 30, 2010 12:11 am

Melicent vaatas imestunult Payson'i. "Ta läks kaklema?" Seda oli muidugi Chris'i näost juba näha - ei tea, kuidas muidu ta nägu katki läks. "Kellega? On see teine ikka elus?" Kuna Mel ei teadnud, kes see teine kakleja oli, ei osanud ta väga ka muretseda.
Tagasi üles Go down
Hannah K. P. Powell

Hannah K. P. Powell


Postituste arv : 466
Join date : 24/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: [kasutage fantaasiat..]
Vanus: 18.a
Parim omadus: Mõistev, abivalmis ja õpihimuline

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyNelj Dets 30, 2010 12:16 am

"Igatahes.." sõnas ta. "mm.. Christopher.. maitea kas sa panid tähele, aga ennem tantsisin temaga natuke. " seletas ta Melicent'le võimalikult täpselt, kellega Ryder ennem kakelnud oli, olgugi, et see väga tema asi ei olnud. Aga Melly ju muretses. "Veel on elus.. Kui ma poleks läinud, ilmselt oleks surnud.." vastas Pay järjekordselt Melly'e, endiselt tuima ja küllaltki ükskõigse tooniga, viies seejärel pilgu Ryder'le.


Viimati muutis seda Hannah K. P. Powell (Nelj Dets 30, 2010 12:43 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Melicent Smith

Melicent Smith


Postituste arv : 1904
Join date : 18/08/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mel
Vanus: 18
Parim omadus: Sõbralikkus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyNelj Dets 30, 2010 12:34 am

Melicent ei olnud igatahes näinud, kellega Payson ennem tantsis, niiet ta midagi selle kohta öelda ei osanud. "Ma usun, et küll mõlemaga kõik korda saab," lausus ta seejärel Hannahile, kes kuidagi ükskõikne oli.
Tagasi üles Go down
Bryan Powell

Bryan Powell


Postituste arv : 362
Join date : 15/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Bry, B
Vanus: 21. aastane
Parim omadus: Mõistev

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyNelj Dets 30, 2010 6:05 pm

Bryan ohkas endamisi ning liikus siis jookide laua juurde, võttes sealt endale järjekordse õlle.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyPüh Jan 02, 2011 9:23 pm

Amanda Miller kirjutas:
"Ja mis ta rääkis?" kordas Amanda ja raputas siis pead.

"Et ta ajab kõik meedias korda," vastas Chris, ta pea hakkas ringi käima ja uimane oli olla. Siis meenus noorukile, kuidas ta pea vastu asfaltit ära oli löönud.

OT: Hannah, esiteks, mitte Ryan ei olnud surmaohus, vaid mina ja teiseks, Amanda jõudis enne sind kohale ja selleks hetkeks oli mul juba õnnestunud Ryan endast eemale saada.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyPüh Jan 02, 2011 11:41 pm

Amanda eiras teiste jutuvada nende kahe ümber ja otsis taskust telefoni, millega ta takso kutsus. "Ära silmi kinni pane," hoiatas tüdruk. Nii palju teadis ta ikka, et peapõrutusega ei tohtinud magama jääda. Vähemalt mitte enne, kui arst pole teda üle vaadanud.
Tagasi üles Go down
Chris Ryder

Chris Ryder


Postituste arv : 2510
Join date : 19/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Chris, Ryder
Vanus: 22. aastane
Parim omadus: Lõbusus

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyEsm Jan 03, 2011 12:01 am

"Kus Ryan on?" küsis ta äkki, jälle. Enda meelest polnud ta kutti kõvasti löönud, ta ei suutnudki teda kõvasti lüüa enam selleks hetkeks, aga ometi oli too valust karjunud.
Tagasi üles Go down
Amanda Miller

Amanda Miller


Postituste arv : 1468
Join date : 17/12/2010

Tegelase Leht
Hüüdnimi: Mandy, Lulu
Vanus: 18-aastane
Parim omadus: Lõbus isiksus.

SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 EmptyEsm Jan 03, 2011 12:05 am

"Haiglas," sõnas Amanda. "Tule nüüd.. Takso peaks kohe tulema," lausus tüdruk, libistades käe ümber Chrisi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR LÄBU TEEMA~   SUUR LÄBU TEEMA~ - Page 7 Empty

Tagasi üles Go down
 
SUUR LÄBU TEEMA~
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
American Academy of Arts :: New York :: Manhattan-
Hüppa: